Bezpieczna
rezerwacja
Z nami rezerwujesz bezpiecznie
Sprawdź szczegóły

Ubezpieczenia dla ofert bez skipassu

Rezerwując w Ski Planet miejsce noclegowe w hotelu lub apartamencie bez skipassu, możesz dodatkowo się ubezpieczyć.

1) Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Jeśli obawiasz się, że coś może przeszkodzić Ci w realizacji wakacyjnych planów, możesz wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w 3 różnych wariantach. Możesz je zamówić u swojego konsultanta Ski Planet przy zawieraniu umowy o miejsce noclegowe. Twoim ubezpieczycielem będzie Signal Iduna.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji działa od następnego dnia po zawarciu umowy z Ubezpieczycielem do momentu zameldowania w hotelu.

Szczegóły, warianty, ceny oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz w zakładce: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji


2) Dobrowolne ubezpieczenie KL i NNW dla narciarzy

Dodatkowo możesz ubezpieczyć się od kosztów leczenia za granicą — KL, ratownictwa, następstw nieszczęśliwych wypadków — NNW, odpowiedzialności cywilnej — OC. Pamiętaj też, aby zaznaczyć rozszerzenie o sporty zimowe oraz, jeśli tego potrzebujesz, o leczenie chorób przewlekłych.

Ubezpieczenie podróżne działa od momentu przekroczenia granicy i kończy się wraz z powrotem do kraju.

Dostępne warianty ubezpieczenia podróżnego dla narciarzy wraz z kalkulatorem cen znajdziesz tutaj: Signal Iduna Bezpieczne Podróże Travel


3) Bezpieczna rezerwacja ze Ski Planet

Na podstawie doświadczeń zeszłego sezonu gwarantujemy, że w przypadku zamkniętych hoteli lub ośrodków narciarskich zwrócimy Ci wpłacone środki bez korzystania z voucherów turystycznych.

17

LAT NA
RYNKU

218 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

ZADZWOŃ

71 725 40 68