Bezpieczna
rezerwacja
Z nami rezerwujesz bezpiecznie
Sprawdź szczegóły

Ubezpieczenia dla ofert ze skipassem

Rezerwując w Ski Planet miejsce noclegowe w hotelu lub apartamencie wraz ze skipassem, bierzesz udział w Imprezie Turystycznej. Zapoznaj się z dobrowolnymi i obowiązkowymi ubezpieczeniami:

1) Dobrowolne ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Jeśli obawiasz się, że coś może Ci przeszkodzić w realizacji wakacyjnych planów, możesz wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w 3 różnych wariantach. Możesz je zamówić u swojego konsultanta Ski Planet przy zawieraniu umowy o miejsce noclegowe. Twoim ubezpieczycielem będzie Signal Iduna.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji działa od następnego dnia po zawarciu umowy z Ubezpieczycielem do momentu zameldowania w hotelu.

Szczegóły, warianty, ceny oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziesz w zakładce: Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

 


2) Obowiązkowe ubezpieczenie dla narciarzy Ski Premium

Przy Imprezie Turystycznej biuro podróży musi zapewnić obowiązkowe ubezpieczenie podróżne. W przypadku Twojej rezerwacji ze Ski Planet jest to w pełni wystarczający wariant Ski Premium z rozszerzeniem o sporty zimowe, które chroni Cię przez 8 dni wakacji na nartach.

Jeśli uważasz, że podane kwoty w ubezpieczeniu Ski Premium są dla Ciebie zbyt niskie, to oferujemy również pakiet Ski Prestige.

Ubezpieczenie Ski Premium działa od momentu przekroczenia granicy i kończy się wraz z powrotem do kraju.

 

Warianty ubezpieczenia

Instrukcja dla ubezpieczonych w przypadku wystąpienia szkody

 

Kontakt w nagłych przypadkach podczas pobytu za granicą z Centralą Alarmową Inter Partner Assistance Polska S.A.

Tel.: 0048 (0) 22 864 55 26
Fax.: 0048 (0) 22 575 95 75
SMS: +48 661 000 888

W przypadku zgłoszenia SMS w treści wiadomości podaj imię i nazwisko, kraj zdarzenia, miasto, nazwę hotelu, numer polisy lub nazwę biura podróży, krótki opis zachorowania oraz telefon kontaktowy, pod którym osoba poszkodowana lub opiekun grupy będą osiągalni.

Centrala Alarmowa poinformuje Cię o sposobie postępowania, wskaże placówkę medyczną i po potwierdzeniu odpowiedzialności SIGNAL IDUNA Polska TU S.A. opłaci koszty wizyty lekarskiej oraz wykonanych badań w niezbędnym zakresie.

Centrala Alarmowa jest czynna 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dokumenty dotyczące ubezpieczenia Signal Iduna:

Formularze zgłoszenia szkody do pobrania:


3) Bezpieczna rezerwacja ze Ski Planet

Na podstawie doświadczeń zeszłego sezonu gwarantujemy, że w przypadku zamkniętych hoteli lub ośrodków narciarskich zwrócimy Ci wpłacone środki bez korzystania z voucherów turystycznych.

 


4) Ogólne Warunki Uczestnictwa w Imprezie Turystycznej

W poniższych formularzach znajdziesz szczegółowe warunki zawarcia umowy ze Ski Planet dla Imprez Turystycznych:

17

LAT NA
RYNKU

218 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

ZADZWOŃ

71 725 40 68