Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Szczegóły i zakwaterowanie

Charakterystyka rezydencji

Apartamenty położone w centrum miasta. Za rezydencją znajduje się wyciąg narciarski nr 22, co daje możliwość powrotu do domu wprost ze stoku narciarskiego, blisko znajdują się sklepy spożywcze i restauracje. Do dyspozycji gości parking, narciarnia i garaż (płatny dodatkowo).

Opis apartamentów

Apartament Mono 1-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 35 m2 składa się z: pokoju dziennego z 2-osobową sofą, aneksu kuchennego (mikrofalówka, elektryczna płyta grzewcza, maszynka do parzenia espresso, zmywarka do naczyń, czajnik), TV SAT, łazienki z prysznicem. Apartament dla niepalących.

Apartament Terra, 2-pokojowy 4-osobowy o powierzchni 41-43 m2 na parterze, składa się z: 2-osobowej sypialni, pokoju dziennego z 2-osobową sofą z aneksem kuchennym (mikrofalówka, elektryczna płyta grzewcza, zmywarka do naczyń, maszynka do parzenia espresso, czajnik, toster), TV SAT, łazienki z prysznicem. Apartament dla niepalących.

Apartament Monte, 2-pokojowy 4-osobowy o powierzchni 41-43 m2 na parterze, składa się z: 2-osobowej sypialni, pokoju dziennego z 2-osobową sofą z aneksem kuchennym (mikrofalówka, elektryczna płyta grzewcza, zmywarka do naczyń, maszynka do parzenia espresso, czajnik, toster), TV SAT, łazienki z prysznicem. Apartament dla niepalących.

Apartament Cielo, 2-pokojowy 4-osobowy o powierzchni 41-43 m2 na pierwszym piętrze, składa się z: 2-osobowej sypialni, pokoju dziennego z 2-osobową sofą z aneksem kuchennym (mikrofalówka, elektryczna płyta grzewcza, zmywarka do naczyń, maszynka do parzenia espresso, czajnik, toster), TV SAT, łazienki z prysznicem. Apartament dla niepalących.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 400 m
Skibus: 200 m
Centrum: 50 m

Mapa i dojazd

Adres:

Via San Antonio, 94B, 23030 Livigno SO, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.53795
Lang: 10.13482

Aby wyznaczyć trasę dojazdu wystarczy, że wpiszesz swoją lokalizację:

1974

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii

Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl