Z nami rezerwujesz bezpiecznie
Sprawdź szczegóły

Zmieniamy się dla Was!!!

Nowe Ski Planet!

Sezon 2017/2018 to czas wielkich zmian w Ski Planet. Zmian na lepsze. Z myślą o naszych klientach, w tym roku wprowadzamy szereg udogodnień, całkowicie odmienioną szatę graficzną oraz poszerzamy naszą ofertę. Liczymy, że wszystkie wprowadzone przez nas udoskonalenia, przypadną Państwu do gustu. Zależy nam, aby w dalszym ciągu  czerpali Państwo radość ze świadczonych przez nas usług, już w nowej, udoskonalonej odsłonie. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się ze wszystkimi nowościami Ski Planet w informacjach poniżej.

Zespół Ski Planet

Nowe logo

W tym roku,  z dumą przedstawiamy Państwu nasze nowe logo. Dzięki unowocześnionej formie stało się ono bardziej czytelne i wizualnie atrakcyjne dla odbiorcy. Liczymy, że i Państwu przypadnie ono do gustu.

 

Nowa strona internetowa

Oddajemy do Państwa dyspozycji całkowicie nowy serwis internetowy. Poza walorami estetycznymi położyliśmy nacisk na jej funkcjonalność. Wszystko po to, aby w jak największym stopniu ułatwić Państwu poruszanie się po serwisie i zoptymalizować proces wyszukiwania idealnej dla Państwa oferty.

Sprawdź ofertę

 

Nowa szkoła narciarska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów otworzyliśmy nową szkółkę narciarską w Livigno (po stronie Carosello). Niezwykła lokalizacja miejscowości, o stokach usytuowanych po dwóch stronach doliny, sprawia że są to perfekcyjne warunki tak dla profesjonalistów, jak i amatorów rozpoczynających swoją przygodę z nartami.

Sprawdź miejscówki

 

17

LAT NA
RYNKU

218 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

ZADZWOŃ

71 725 40 68