Z nami rezerwujesz bezpiecznie
Sprawdź szczegóły

Firmowe wyjazdy narciarskie

Rezydent 24 h na dobę

Wie, pomoże, podpowie – Kasia nasza rezydentka, od kilku lat mieszkająca we Włoszech. Zawsze można liczyć na Jej uśmiech, pozytywną aurę i w pełni profesjonalną opiekę.

Hotele szyte na miarę

W naszej ofercie znajdziecie tylko starannie wyselekcjonowane obiekty. Wszystko po to, aby móc idealnie dopasować miejsce wypoczynku do Waszych potrzeb.

Sportowe emocje

3.. 2.. 1.. Start ! Zawody narciarskie to znakomita forma zabawy na stoku, w połączeniu ze współzawodnictwem i adrenaliną, pozwala przeżyć przygodę, która na długo pozostanie w pamięci.

Ucz się u mistrzów

Pierwsze kroki na nartach czy szlifowanie zakrętów – z naszymi instruktorami połączycie przyjemne z pożytecznym na każdym poziomie zaawansowania.

Apres-ski

Włoskie Alpy to nie tylko narty. To także muzyka, luz i zabawa, bo przecież dzień na stoku trzeba zakończyć wyjątkowo. Wiemy gdzie Was zabrać, żeby wyjazd był niezapomniany.

Smaki regionu

We Włoszech uprawia się ponad 850 gatunków rożnych szczepów winorośli. Czy jest ktoś w stanie skosztować ich wszystkich? Na pewno nie, ale można chociaż spróbować:)

Jazda po zmroku

Jazda na nartach pod gwiazdami? Dlaczego nie! Jazda nocą to dodatkowa adrenalina i możliwość przejścia w inny wymiar narciarstwa!

Bliżej niż myślisz

Skoro nie można się teleportować, skorzystajcie z naszego doświadczenia:) Zorganizujemy transport dostosowany do
Waszych potrzeb — od A do Z.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas