Z nami rezerwujesz bezpiecznie
Sprawdź szczegóły

Partner Techniczny POC

 

“Naszą misją jest zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby chronić życie oraz minimalizować konsekwencje wypadków jakie towarzyszą sportowcom”

 

POC to szwedzka marka, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości sprzętu i akcesoriów ochronnych wykorzystywanych w różnych dziedzinach sportu. Współpracując zarówno z inżynierami, projektantami, zawodowymi sportowcami oraz specjalistami z dziedziny opieki medycznej, POC tworzy produkty, które spełniają wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie wysoki poziom komfortu.

„Tworząc produkty POC dbamy o każdy szczegół – dążąc w naszej pracy do perfekcji. Nigdy nie idziemy na kompromis przy wyborze materiałów czy konstrukcji w celu obniżenia kosztów i podwyższenia marży, ponieważ zawsze przekłada się to na obniżenie bezpieczeństwa i jakości produktów POC.” – Stefan Ytterborn (CEO/FOUNDER POC)

Marka POC w swojej działalności kieruje się trzema głównymi celami, które mają wyróżniać jej produkty od konkurencji. Są to: bezpieczeństwo, innowacja i stały rozwój, które łączą się w jedną całość w studio projektowym POC Lab. Produkty marki POC tworzone i rozwijane są z wykorzystaniem najlepszych dostępnych na rynku materiałów i komponentów, które w połączeniu z innowacyjnymi technologiami i aktualnymi trendami mody sportowej. Dzięki temu, niezależnie czy szusujesz na nartach czy jeździsz na rowerze, możesz poczuć prawdziwy komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach atmosferycznych i w każdym terenie. POC to ponadczasowy design oraz najwyższe bezpieczeństwo przed niemal wszystkimi możliwymi do przewidzenia urazami, uderzeniami i wstrząsami, dlatego zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej kultowej, szwedzkiej marki.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas