Bezpieczna
rezerwacja
Bezpieczna Rezerwacja - oddaliśmy 100% wpłat
Sprawdź szczegóły

Lekcje indywidualne

Val di Fiemme, Val di Sole - Folgarida, Val di Sole - Marilleva

Lekcje są prowadzone indywidualnie z instruktorem

Możliwe jest nauczanie lub doskonalenie

Koszt wynosi 40 € za 55 minut

Charakterystyka kursu

Lekcja indywidualna

 

9:00 - 10:00

Lekcja indywidualna

(Tylko Val di Fiemme)

13:00 - 14:00

Lokalizacja

Val di Fiemme – Ski Center Latemar – Pampeago – Rifugio Zischgalm (2000 m n.p.m.)

Spotkanie przy górnej stacji kolejki krzesełkowej nr 17, na mapie miejsce oznaczone znaczkiem Restauracja Zischgalm. Po zejściu z wyciągu krzesełkowego kierujemy się w prawo, ok. 30 metrów.  Uwaga: wyciąg jedzie ok. 10 min.

 

Val di Sole / Folgarida – Family Park Folgarida – Malghet Aut (1855 m n.p.m.)

DOJAZD Z FOLGARIDA – Po wyjściu z gondoli nr 1 kierujemy się do wyjścia po lewej stronie schodami w dół, po wyjściu z gondoli nr 2, kierujemy się pod restaurację Malghet Aut.
Uwaga: gondola jedzie ok. 10 min.

DOJAZD Z COMMEZZADURA-DAOLASA (tylko dla osób jeżdżących) – Po wyjściu z gondoli nr 25-26 (przy Rifugio Solander) udajemy się w lewo, dojeżdżamy trasą nr 7 do wyciągu nr 23, a następnie niebieską trasą dojazdową nr 6 pod restaurację Malghet Aut.
Uwaga: gondola jedzie ok. 12 min, wyciąg nr 23 ok. 8-9 min + dojazdy trasami.

DOJAZD Z MEZZANA-MARILLEVA 900 (tylko dla osób jeżdżących) – Wjeżdżamy do góry kolejno: gondolą nr 12, po przejściu ok. 80 metrów gondolą nr 20 i wyciągiem krzesełkowym nr 7 na Monte Vigo (Orso Bruno), dojeżdżamy najpierw czerwoną trasą dojazdową nr 9 o nazwie Delle Rocce (ok. 1,5 km) i nr 7 do wyciągu nr 23wyciągiem nr 23 do góry i następnie na miejsce docelowe niebieską trasą dojazdową nr 6 pod restaurację Malghet Aut.
Uwaga: czas dojazdu wyciągami ok. 40-45 min. + dojazdy trasami.

 

Val di Sole / Marilleva – SnowPark Val Panciana – Malga Panciana (1886 m n.p.m.)

DOJAZD Z MEZZANA-MARILLEVA 900  – Wjeżdżamy do góry kolejno: gondolą nr 12 (Marilleva 900), następnie po przejściu ok. 80 metrów, gondolą nr 20 (Panciana) i po wyjściu z tej gondoli kierujemy się w prawo pod SnowPark Val Panciana (Malga Panciana).
Uwaga: czas dojazdu wyciągami (+przejście między nimi) ok. 30 min.

DOJAZD Z FOLGARIDA (tylko dla osób jeżdżących) – Po wyjściu z gondoli nr 1 kierujemy się do wyjścia po lewej stronie schodami w dół, po wyjściu z gondoli nr 2, kierujemy się pod wyciąg krzesełkowy nr 11 (Spolverino). Po wjeździe tym wyciągiem kierujemy się niebieską trasą nr 7 (Panoramica) pod wyciąg nr 5 (Vigo), a następnie z Monte Vigo czerwoną trasą dojazdową nr 11 (Orso Bruno) pod SnowPark Val Panciana (Malga Panciana).
Uwaga: gondola jedzie ok. 10 min, wyciąg nr 11 ok. 10 min, wyciąg nr 5. ok 8-9 min + dojazdy trasami.

DOJAZD Z COMMEZZADURA-DAOLASA (tylko dla osób jeżdżących) – Po wyjściu z gondoli nr 25-26 (przy Rifugio Solander) udajemy się w lewo, dojeżdżamy trasą nr 7 do wyciągu nr 5 (Vigo), a następnie z Monte Vigo czerwoną trasą dojazdową nr 11 (Orso Bruno) pod SnowPark Val Panciana (Malga Panciana).
Uwaga: gondola jedzie ok. 12 min, wyciąg nr 5 ok. 8-9 min + dojazdy trasami.

Sprawdź na mapie

Szczegółowe informacje

  • Uczestnicy zobowiązani są dotrzeć na miejsce zbiórki co najmniej 10 minut przed wyznaczoną godziną.
  • Plan zajęć może ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • Wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu mają obowiązek posiadać ważne ubezpieczenie narciarskie NNW oraz OC, kask, skipass oraz odpowiedni strój narciarski.
  • W przypadku uczestnictwa w zajęciach osób poniżej 18 roku życia, prosimy, aby uczestnik szkolenia posiadał przy sobie zapisany na kartce numer kontaktowy do opiekuna.
  • W sytuacji, gdy dziecko zgłasza wielokrotnie instruktorowi brak chęci udziału w szkoleniu lub płacze, rodzic ma obowiązek odebrać dziecko ze szkolenia.
  • Obecność rodzica podczas zajęć jest możliwa WYŁĄCZNIE po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem.

15

LAT NA
RYNKU

195 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

ZADZWOŃ

71 725 40 68