Hotel Shandranj Active, Family & Wellness

Atuty obiektu

Idealny dla rodzin
Jakość / Cena
Skibus przy obiekcie
Wellness z basenem
Wyśmienita kuchnia

Zmień typ
Śniadanie i obiadokolacja
Skipass  
RABAT na Skipass - 5%

Szczegóły i zakwaterowanie

Położony zaledwie kilka minut od ośrodka narciarskiego Latemar – Pampeago, a także od najważniejszych wiosek Val di Fiemme, takich jak Cavalese, Tesero czy Predazzo. Otoczony przepięknym krajobrazem Dolomitów, leży w idealnym punkcie wypadowym dla wszelkiego rodzaju wypraw. Ogromny i pięknie oświetlony hall wprowadzi Państwa w luksusowe progi Hotelu Shandranj. Żaden szczegół nie został tutaj pominięty, na każdym kroku widać dbałość o najmniejsze nawet detale. Wszystko to sprawia, że od samego wejścia wiecie już, iż będą to niezapomniane i pełne wrażeń wakacje.

Pokoje

Bezcenną przyjemnością jest budzenie się i zasypianie w jednym z 96 pokoi hotelowych, bez względu na to, czy jest to pokój w wersji Junior Suite czy czy jeden z wytwornych Suitów. Wszystkie mają bardzo elegancki styl oraz wyposażone są w telefon, radio, TV-sat, sejf.

Junior Suite Larice – pokoje przeznaczone dla 2 – 3 osób, urządzone w drewnie z modrzewia syberyjskiego, z zastosowaniem tkanin  w wysublimowanych kolorach, w prostych kształtach. Składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim z szezlongiem (leżanką). Ponadto: TV SAT plazmowy, sejf, lodówka, telefon, łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, ekologicznym żelem pod prysznic i szamponem, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness; balkon.

Junior Suite Abete – pokoje przeznaczone dla 2 – 4 osób, nowoczesne i eleganckie suites, urządzone w jasnych kolorach, w drewnie z jodły, składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i szezlongu (leżanki), w razie potrzeby dostępne jest też łóżko “ścienne”. Ponadto: lodówka, TV SAT, sejf, telefon, a w łazience duży prysznic wellness, suszarka do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness; balkon.

Junior Suite Cirmolo – pokoje przeznaczone dla 2 – 5 osób, urządzone w drewnie z limby. Pokoje składają się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i szezlongiem (leżanką) oraz sofą, którą można rozłożyć, aby uzyskać dwa oddzielne miejsca do spania. Ponadto: lodówka, TV SAT, sejf, telefon. Niektóre pokoje tego typu wyposażone są również w piecyk tyrolski. Łazienka każdego z nich posiada: prysznic wellness lub wannę, suszarkę do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness; balkon.

Junior Suite Fiemme – pokoje przeznaczone dla 2 – 4 osób, najmniejszy z hotelowych Suites, składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oddzielonej od części dziennej przesuwnymi drzwiami, w części dziennej (saloniku) znajduje się 2-osobową rozkładana sofa, TV SAT, lodówka, sejf, telefon, łazienka z prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness; balkon.

Junior Suite Cauriol – pokoje przeznaczone dla 2 – 4 osób, o powierzchni 32 m2, urządzony w górskim stylu. Składa się z części dziennej z dwuosobową rozkładaną sofą i pojedynczym rozkładanym fotelem oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi, oddzielonej drzwiami przesuwnymi. Posiada łazienkę z prysznicem i oddzielną toaletą. Poza tym na wyposażeniu jest suszarka do włosów, przybory toaletowe, dozownik z ekologicznym mydłem/szamponem (certyfikat Ecolabel), miękkie szlafroki i kapcie. Dodatkowo: lodówka, TV-SAT, sejf, telefon, panoramiczny balkon.

Junior Suite Fior di Bosco – pokoje przeznaczone dla 2 – 5 osób przestronny i przytulny, część nocna, w której można dostawić 3. i 4. łóżko, posiada: lodówkę, TV SAT, sejf i telefon, łazienkę z wanną, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness; balkon.

Junior Suite Latemar – pokoje przeznaczone dla maksymalnie od 2 – 5 osób, urządzony w drewnie. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim oddzielonej od części dziennej przesuwnymi drzwiami, w części dziennej (saloniku) znajduje się 2-osobową rozkładana sofa i łóżko 1-osobowe rozkładane, lodówka, TV SAT, sejf, telefon, łazienka z wanną i prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness; balkon.

Junior Suite Romantic Wellness & Spa – pokoje przeznaczone dla 2 – 4 osób, o powierzchni 33 m2, ekskluzywny apartament ze Spa, w którym można cieszyć się całkowitym poczuciem prywatności. Urządzony w drewnie, składa się z przestronnego pokoju z łóżkiem małżeńskim i dwuosobową rozkładaną sofą lub dwoma łóżkami pojedynczymi. Dodatkowo posiada łazienkę z prysznicem i sauną na podczerwień z panoramicznym widokiem. Poza tym na wyposażeniu jest suszarka do włosów, przybory toaletowe, dozownik z ekologicznym mydłem/szamponem (certyfikat Ecolabel), miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Dodatkowo: lodówka, TV-SAT, sejf, telefon, przestronny balkon.

Suite Dolomiti Wellness – pokoje przeznaczone dla 2 – 5 osób, eleganckie design suite, urządzone w drewnie z modrzewia z zastosowaniem prostych i podstawowych kształtów. Wyjątkowo przestronne pokoje, składające się z dwóch sypialni z dwiema łazienkami, z których jedna posiada wannę z hydromasażem, a druga prysznic wellness. Przy wejściu znajduje się sypialnia z łóżkiem małżeńskim i szezlong (leżanka) lub część dzienna z 2-osobową, rozkładaną sofą oraz piecykiem tyrolskim. Ponadto: 2 x TV SAT, lodówka, sejf, telefon, a w łazienkach suszarka do włosów, ekologiczny żel pod prysznic i szampon, miękkie szlafroki i pantofle do wellness; balkon, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite DeLuxe – pokoje przeznaczone dla 2 – 5 osób, nowy suite urządzony w drewnie sosnowym. Składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z rozkładaną sofą i łóżkiem pojedynczym. Niektóre z nich posiadają ceramiczny, tyrolski piec, dwie łazienki. Łazienka w pokoju tego typu posiada suszarkę do włosów, przybory toaletowe, miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Dodatkowo: lodówka, TV-SAT, sejf, telefon, balkon, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Family – pokoje przeznaczone dla 3 – 6 osób, suite posiadający wspólne wejście, do dwóch pokoi połączonych z dwiema łazienkami – jedną z wanną, drugą z prysznicem, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Ponadto: lodówka, 2 x TV-SAT, telefon, sejf, przestronny balkon z widokiem na dolinę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Excelsior – pokoje przeznaczone dla 2 – 5 osób, pokój urządzony w drewnie sosnowym, w stylu górskim. Posiadający salon w formie narożnika oraz antresolę, lodówkę, TV-SAT, sejf, telefon. Łazienka z wanną, suszarką do włosów, przyborami toaletowymi, miękkimi szlafrokami i pantoflami do wellness. Przestronny balkon z zachwycającym widokiem na dolinę, do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Family Relax – pokoje przeznaczone są dla 3 – 6 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). Pokoje tej typologii są idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin. Pokój podzielony jest na dwie części: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą i rozkładanym fotelem. W pokoju jest również lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem i wanną z hydromasażem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Panorama Lagorai – pokoje przeznaczone są dla 2-5 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). Pokój podzielony jest na dwie części oddzielonych od siebie drzwiami przesuwnymi: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą. W pokoju jest również typowy tyrolski kominek, lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem i wanną z hydromasażem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Paradiso Benessere – pokoje przeznaczone są dla 2-5 osób (istnieje możliwość wstawienia kołyski). Wnętrza wykonane z drewna modrzewiowego, zaprojektowane zostały z myślą o największych szczegółach. Pokój podzielony jest na dwie części: pierwsza to strefa nocna z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedynczymi natomiast druga to strefa dzienna z sofą. W pokoju jest również lodówka (pusta, do dyspozycji gości), dwa TV SAT, sejf, telefon, drewniana podłoga, balkon z widokiem na dolinę, dwie łazienki (z prysznicem, suszarką do włosów, lustro powiększające, ręczniki, szlafroki i kapcie), do pokoju przynależy miejsce w garażu.

Suite Alpin Wellness & Spa – pokoje przeznaczone dla 3 – 5 osób, o powierzchni 50 m2, nowy, ekskluzywny apartament ze Spa, w którym można cieszyć się całkowitym poczuciem prywatności. Składający się z sypialni z okrągłym łóżkiem małżeńskim, przestronnego salonu z rozkładaną sofą i rozkładanym fotelem. Apartament posiada dwie łazienki, w jednej z nich znajduje się sauna na podczerwień i wanna z panoramicznym widokiem, w drugiej prysznic z funkcją Spa. Poza tym na wyposażeniu jest suszarka do włosów, przybory toaletowe, dozownik z ekologicznym mydłem/szamponem (certyfikat Ecolabel), miękkie szlafroki i pantofle do wellness. Dodatkowo: lodówka, dwa plazmowe odbiorniki TV-SAT, sejf, telefon, przestronny balkon z zachwycającym widokiem,  parking i garaż wliczone w cenę.

 

Od kuchni

Hotel oferuje wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje. Obfite i zdrowe śniadanie w formie bufetu z niezliczonymi przysmakami to najlepszy z możliwych sposobów na rozpoczęcie dnia. Obiadokolacja natomiast ma być ukoronowaniem udanego dnia spędzonego w regionie Trentino. Tak mówi filozofia szefa kuchni hotelu Shandranj, dlatego też każdego dnia wykwalifikowany zespół przygotowuje dla swych gości przepyszne i wykwintne dania, gdzie można wybierać spośród smaków nowych i tradycyjnych. Hotel posiada dwie restauracje: jedną na 240 osób – reprezentacyjną, a zarazem klasyczną oraz drugą na 80 osób – bardziej kameralną i o charakterystycznym wystroju.

Coś dla ciała i ducha

Hotel dysponuje świetnie zorganizowanym wellness centre, w którym coś odpowiedniego dla siebie znajdą zarówno amatorzy czynnego wypoczynku, jak i Ci preferujący spokojniejszy rodzaj relaksu. Kryty podgrzewany basen, termarium, łaźnia turecka, sauna, jacuzzi (także zewnętrzne w niepowtarzalnej śnieżnej scenerii), solarium dla ciała i twarzy, fitness i siłownia to tylko część atrakcji, z których polecamy skorzystać. By poczuć się w pełni odprężonym, można dodatkowo oddać się na kilka błogich chwil we wprawne ręce ekspertów z Beauty Centre.

Dla najmłodszych

Mini Club z animacją. Sala gier i zabaw.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 3 km
Skibus: bezpośrednio przy hotelu
Centrum: 4 km - Tesero

W cenie:
 • Internet
 • wellness z basenem
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów
 • woda i napoje bezalkoholowe do kolacji
 • podwieczorek.
Zniżki na 3/4 łóżko:
 • do 7,99 lat 70%
 • 8-11,99 lat 50%
 • 12-17,99 lat 20%
 • od 18 lat 10%
 • w terminach free ski obowiązują inne zniżki
 • dopłata do pokoju 2-os. do wykorzystania przez 1 osobę 40%
 • 3. osoba w Suite Family Relax, Suite Alpine lub Suite Panorama Lagorai płaci pełną kwotę
 • 3. osoba dla dzieci 0-11,99 lat w pozostałych suite (Dolomiti Wellness, Catinaccio, Tyrol) 50%
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • opłata klimatyczna ok. 2,50 €/os./dzień
 • kolacja sylwestrowa 65 €/os. dorosła, 33 €/dziecko do 11 lat
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • garaż 10 €/dzień (na zapytanie)
 • zwierzęta 15 €/dzień (na zapytanie)
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 15:00 - 18:00
 • check-out do 10:00
 • basen czynny w godzinach 15:00-20:00
 • łóżeczko dla dziecka bezpłatnie, na zapytanie
 • zabiegi, masaże dodatkowo płatne.

Cennik karnetów 6-dniowych w Val di Fiemme

Mapa i dojazd

Adres:

SP215, 38038 Stava TN, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.320764056205
Lang: 11.502528760852

1875

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
Śniadanie i obiadokolacja
Skipass  
RABAT na Skipass - 5%

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 3 km
Skibus: bezpośrednio przy hotelu
Centrum: 4 km - Tesero

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68

FreshMail.pl