Bait Dal Temp

Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  

Szczegóły i zakwaterowanie

Rezydencja Bait dal Temp położona jest w dzielnicy San Rocco, ok. 30 m od wyciągu Amerikan i 150m od wyciągu Carosello 3000. W pobliżu bary, restauracje, sklepy i kluby. Przystanek darmowego skibusa znajduje się tuż przy rezydencji. Do dyspozycji gości prywatny parking i przechowalnia sprzętu.

Apartamenty

Apartament 3-pokojowy Aria – przeznaczony dla 6-7 osób, ok. 85 m2. Zlokalizowany na parterze. Przestronny, składa się z oddzielnej kuchni (mikrofalówka, lodówka, kawiarka), pokoju dziennego z dużym stołem i rozkładaną 2 osobową sofą, sypialni z podwójnym łóżkiem, sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, łazienki z prysznicem.

Apartament 1-pokojowy Niol – przeznaczony dla 2 osób. Zlokalizowany na I piętrze. Składa się z pokoju dziennego z łóżkiem małżeńskim, aneksu kuchennego (mikrofalówka, lodówka, kawiarka), łazienki z prysznicem.

Apartament 3-pokojowy Fosch – przeznaczony dla 6-7 osób. Zlokalizowany na I piętrze. Składa się z sypialni z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, sypialni 2-os., pokoju dziennego z dużym stołem, 2 osobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (mikrofalówka, lodówka, kawiarka, zmywarka), łazienki z prysznicem, balkonu.

Apartament 2-pokojowy Grit – przeznaczony dla 4 osób. Zlokalizowany na I piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem małżeńskim lub pojedynczymi, aneksem kuchennym (mikrofalówka, lodówka, kawiarka), dwóch łazienek z prysznicem, balkonu.

Apartament 3-pokojowy Arno – przeznaczony dla 4-5 osób. Zlokalizowany na I piętrze. Składa się z dużej sypialni z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, pokoju dziennego z sofą, oddzielnej kuchni (mikrofalówka, lodówka, zmywarka), łazienki z prysznicem, balkonu.

Apartament 2-pokojowy Buf – przeznaczony dla 4 osób. Zlokalizowany na II piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju dziennego z łóżkiem małżeńskim lub pojedynczymi i aneksem kuchennym (mikrofalówka, lodówka, kawiarka), łazienki z prysznicem, balkonu.

Apartament 1-pokojowy Nef – przeznaczony dla 2 osób. Zlokalizowany na II piętrze. Składa się z pokoju dziennego z podwójnym łóżkiem, aneksu kuchennego (mikrofalówka, lodówka, kawiarka) i łazienki z prysznicem.

Apartament 3-pokojowy Sol – przeznaczony dla 6-7 osób. Zlokalizowany na II piętrze, na poddaszu. Składa się z sypialni z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, sypialni 2-os., pokoju dziennego z rozkładaną 2 osobową sofą, aneksem kuchennym (mikrofalówka, lodówka, kawiarka, zmywarka), łazienki z prysznicem, balkonu.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 100 m
Skibus: 50 m
Centrum: 3 km

W cenie:
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów.
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • sprzątanie końcowe 50 €/apartament
 • kaucja 150 €/ apartament
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • Internet 10 €/tydzień
 • garaż 3 €/dzień – na zapytanie
 • rezydencja akceptuje zwierzęta 10€/dzień – na zapytanie
 • łóżeczko dla dziecka 8 €/dzień – na zapytanie.
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 16:00-20:00 (UWAGA zameldowanie pod innym adresem: Agenzia Viaggi e Turismo Skialp, Via Saroch 822/b Livigno 23030)
 • check-out do 9:30
 • check-in po godz. 21:00 za dopłatą 20 €.

Cennik karnetów 6-dniowych w Livigno

13823

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 100 m
Skibus: 50 m
Centrum: 3 km

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68

FreshMail.pl