Val di Sole Folgarida i Marilleva

Wszystkie dzieci zapisane do szkoły w Val di Sole, w Folgaridzie lub Marillevie muszą posiadać 6-dniowy skipass na SKIAREA Campiglio Dolomiti di Brenta, który łączy Folgaridę i Marillevę z Madonną di Campiglio i Pinzolo.

Instruktorzy będą decydowali na miejscu, na jakich stokach w dany dzień dzieci będą miały zajęcia. Wybór tras zależy od poziomu jazdy grupy, aktualnej pogody czy przewidzianych na ten dzień ćwiczeń.

Pamiętajmy, że nawet najmniejsze lub niejeżdżące dzieci warto zaopatrzyć w skipass Skiarea, dlatego że do 8 roku życia jest on darmowy.

W SkiArea Campiglio Dolomiti di Brenta:

  • Dziecko do lat 8, urodzone po 30.11.2013 ma darmowy skipass w towarzystwie płacącej osoby dorosłej
  • Juniorowi do lat 12 urodzonego po 30.11.2005 przysługuje zniżka

Każde dziecko otrzymuje skipass tego samego typu i czasu trwania co skipass opiekuna. Aby otrzymać bezpłatny skipass, należy przedstawić dokument z datą urodzenia.

Klienci Ski Planet otrzymują dodatkowo Vouchery zniżkowe (poza terminem Freeski 15-22 stycznia) na zakup wszystkich skipassów -10%. Voucher zrealizujemy w kasach.


Val di Fiemme — Pampeago

Dzieci zapisane do szkoły w Pampeago muszą posiadać 6-dniowy skipass Val di Fiemme-Obereggen obejmujący 5 resortów narciarskich. Nie ma możliwości kupienia karnetu na samo Ski Center Latemar.

Skipass Val di Fiemme-Obereggen można wykorzystać poza godzinami szkolenia np. na nocnej jeździe w Cavalese — Alpe Cermis lub na night skiing w Obereggen, gdzie w ramach karnetu skorzystamy też z 750-metrowego oświetlonego toru saneczkowego (wypożyczenie sanek jest dodatkowo płatne).

W Val di Fiemme-Obereggen:

  • Dzieciom do lat 8, urodzonym po 27.11.2013, przysługuje bezpłatny skipass na ten sam okres co zapłacony skipass dorosłego opiekuna. Przy czym na jednego opiekuna przypada jeden bezpłatny karnet dla dziecka.
  • Karnet dla Juniora przysługuje dzieciom do lat 12, urodzonym po 27 listopada 2005.

Aby uzyskać zniżki, trzeba osobiście przedstawić w kasach dowód osobisty.

Klienci Ski Planet otrzymują dodatkowo Vouchery zniżkowe na zakup skipassów dla dorosłych -5%, do zrealizowania w kasach.

Zapraszamy na szkolenia!
www.narty-wlochy.pl/szkola-narciarska/