Jeżeli jednak nie przejeździł kilku sezonów może mieć spore braki w technice i przekazać ci wiele błędów.  A jeżeli nie masz takiej możliwości, to radzimy wybrać się na stok u boku instruktora, który swoim profesjonalizmem i sprawdzonymi metodami szkoleniowymi naprowadzi cię na prawidłowe tory.

Zespół Ski Planet, to nie tylko perfekcyjnie znający się na swojej pracy doradcy znający ponad 300 ośrodków w 14 dolinach Dolomitów; to także licencjonowani instruktorzy narciarstwa, którzy cały zimowy sezon spędzają na nartach we Włoszech ucząc narciarstwa przez prawie 6 miesięcy.

Doświadczenie naszych instruktorów (posiadających licencję PZN-IVSI) to już ponad 10 lat na stokach Val di Fiemme i praca z dziećmi oraz dorosłymi w każdym wieku. Zajęcia zaczynają się podczas wczesnego okresu Free Ski, i można je wykupić razem z wycieczką w Dolomity. Nasz ośrodek szkoleniowy znajduje się w Ski Center Latemar niedaleko miejscowości Pampeago, Predazzo i Obereggen.  Tereny szkoleniowe, to aż 18 wyciągów umożliwiających szusowanie po 48 km tras zjazdowych o różnej trudności.

W jednym szkoleniu może wziąć udział do 6 osób naraz, a przy okazji warto dodać, że nie trzeba się martwić sprzętem narciarskim. Zdając się na doradztwo naszej ekipy można liczyć na 20% rabat przy wypożyczeniu nart w Sport Ventura.

Obejrzyj szkolenia narciarskie na stokach Pampeago.

Wyjazdy narciarskie z instruktorem narciarstwa zapewniają bezpieczeństwo podczas nauki i profesjonalne porady na temat prawidłowej techniki jazdy, których nie zdobędziecie ucząc się od kolegów, rodziny i z filmów instruktażowych. Poziom zaawansowania każdego początkującego narciarza dostosowany jest do odpowiedniego nachylenia stoku, tak aby każdy mógł poczuć się pewnie stawiając pierwsze kroki na nartach.

Na pewno lepiej zainwestować w lekcję z prawdziwym szkoleniowcem niż ryzykować ciężką i długotrwałą kontuzję.

Zapisz się na szkolenie narciarskie ze Ski Planet.