FreeSki to specjalny promocyjny pakiet, który obejmuje 7 noclegów w hotelu z wyżywieniem typu BB lub HB (lub w apartamencie bez wyżywienia) i 6-dniowy skipass w cenie za osobę. Oferta obejmuje doliny: Val di Fiemme, Val di Sole, Bormio, Val Gardena, Kronplatz, Ski Civetta oraz w Livigno, w wybranych terminach.

1. 7 noclegów

Wyjazd na narty w terminach FreeSki to idealny wybór dla wszystkich, którzy mogą pozwolić sobie na tydzień białego szaleństwa, a wszystkie niezbędne elementy pobytu chcą mieć zagwarantowane z góry. Noclegi dostępne są w hotelach typu BB (ze śniadaniem), HB (ze śniadaniem i obiadokolacją) lub w apartamentach bez wyżywienia.

2. 6-dniowy Skipass w cenie

Skipass czyli karnet umożliwiający korzystanie ze wszystkich udogodnień na wybranych stokach zawsze oferowany jest w cenie pobytu. Wyciągi, busy i pozostała infrastruktura niezbędna do poruszania się po stoku – niemal zawsze dostępne na wyciągnięcie Skipassu.

3. Pobyt w najpiękniejszych dolinach

Oferta FreeSki dostępna jest w najbardziej atrakcyjnych dolinach włoskich gór – Val di Fiemme, Val di Sole, Bormio, Val Gardena oraz Livigno. W tej ostatniej FreeSki startuje najwcześniej i kończy się najpóźniej w sezonie.

4. Oferta tylko w wybranych terminach

Początek i koniec sezonu to dwa okresy najczęściej objęte ofertą FreeSki, dlatego grudzień oraz przełom marca i kwietnia będą dobrym czasem na zaplanowanie urlopu.

5. Gdzie znajdę najlepsze oferty?

Skoro wiemy już że FreeSki łączy się ze Skipassem, najbardziej malowniczymi dolinami i często konkretnym terminem, to co dalej? Pozostaje tylko wybrać wygodny hotel, aby w pełni wykorzystać ten obfity w atrakcje okres.

W przejrzysty sposób prezentujemy Wam obszerną listę hoteli i rezydencji, które biorą udział w promocji.

FreeSki ze Ski Planet

6. FreeSki przez cały sezon!

Warto wiedzieć, że w:

Residence Club Ponte do Legno
Hotelu Denny
Adamello Resort

FreeSki działa przez cały sezon z wyjątkiem krótkiej przerwy na popularny okres sylwestrowy.