Oto lista klubów, pubów i restauracji, które czekają na odwiedzających każdego dnia w czasie sezonu narciarskiego. Zjecie tam obiad, wypijecie drinka, posłuchacie muzyki na żywo i będziecie się świetnie bawić.

STALET

VIA SAROCH 1242g
www.carosello3000.com

Apres-ski w Stalet, to już tradycja w Livigno. Duży podgrzewany taras jest popularny wśród turystów i jest jednocześnie miejscem, w którym organizowane są jedne z najbardziej głośnych imprez w okolicy. W klubie napijecie się świetnie zmiksowanych drinków i poznacie ludzi z niemal całej Europy. Całą zabawę przyprawia muzyka grana na żywo przez DJa.

BAR BIVIO

VIA PLAN 442
www.hotelbivio.it

Restauracja która zadowoli lubiących powoli rozsmakowywać się w pysznych włoskich potrawach oraz tych, którzy śpieszą na wyciąg i weszli tylko po kanapkę. W ofercie Bivio są angielskie śniadania, bufet, obiady tradycyjne i fast food. Ponadto zjecie tam także lody i domowe ciasta, wypijecie koktajle, wina, a wszystko w przemiłej atmosferze górskiej miejscowości.

MARCOS

VIA SAROCH 591
www.marcospub.it

Marco Pub to centrum niesamowitej zabawy. Międzynarodowa atmosfera z potężnym system nagłaśniającym, sceną do gry na żywo i strefą relaksu – czysta przyjemność na długie godziny w gronie znajomych. Marcos, to jednocześnie jedyne miejsce w Livigno, które oferuje dwa koncerty na żywo w ciągu tygodnia, czyli ponad 40 w sezonie!

MIKY’S

VIA PIENZ 58
www.mikyspub.com

Miky oferuje świetną wieczorną rozrywkę z doskonałą muzyką, koktajlami i imprezami tematycznymi. Po pewnym czasie u Mikiego następuje rewolucja – otwierają się ściany i ukazują sekretny pokój…, ale tego co jest w środku musicie doświadczyć już sami.

ALEGRA

VIA SAROCH 1274
www.hotelalegra.it

Iskrząca atmosfera w każdym sezonie. Podczas zimy Alegra zapewnia, że jej DJ i barman ubierają życia odwiedzających w niepowtarzalne emocje. Wszystko dzieje się w atmosferze tematycznych wieczorów ze specjalnymi gośćmi i lokalnymi kapelami grającymi na żywo.

CAMANEL DI PLANON

VIA MONT DALA NEF 87
www.mottolino.com

Każdego dnia DJ w Camanel di Planon zabawia turystów muzyką na żywo, a w dużym hallu można się zrelaksować przy cieple kominka i podziwiać cudowną panoramę okolicy. W Camanel można przeżyć sylwestra lub zjeść obiad. Całe spektrum możliwości przez cały dzień.