Garni Gardena Appartamenti

Atuty obiektu

Blisko centrum
Skibus przy obiekcie

Zmień typ
Skipass  
Ubezpieczenie

Szczegóły i zakwaterowanie

Hotel Garni Gardena posiada centralną lokalizację, w spokojnej okolicy z panoramicznym widokiem na Sasslong, Gruppo Sella i szczyty Cir. Apartamenty bez wyżywienia lub z możliwością dokupienia śniadania.

Opis apartamentów

Apartament Dolomites dla max 4 osób, jednopokojowy z łóżkiem małżeńskim, TV, balkonem lub ogrodem, aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem i suszarką do włosów, ponadto: telefon, sejf, miejsce w garażu

Apartament Sella, o powierzchni 45 m2 dla max 5 osób, apartament składający się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i TV, telefonem, sejfem, balkonem lub ogrodem, pokoju dziennego z 2-osobową, rozkładaną sofą z aneksem kuchennym, zmywarką, TV balkonem lub ogrodem, ewentualnie dodatkowe łóżko, łazienka z prysznicem, bidetem i suszarką do włosów, miejsce w garażu

Apartament Cir 205 dla max 5 osób, składający się z dwóch 2-osobowych sypialni, TV, balkonu i telefonu, kuchni ze zmywarką, piekarnikiem i kuchenką mikrofalową, połączonej z tarasem, łazienki z wanną, bidetem i suszarką do włosów, ponadto: toaleta i miejsce w garażu

Apartament Cir 404 dla max 5 osób, składający się z sypialni (w sypialni 2-osobowej lub 3-osobowej – oddzielne łóżka) z TV, balkonem, telefonem i sejfem, pokoju dziennego z łóżkiem małżeńskim, aneksem kuchennym, TV i balkonem, łazienki z wanną, bidetem i suszarką do włosów, miejsce w garażu.

Apartament Fermeda dla max 6 osób, składający się z dwóch sypialni (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi) z TV, balkonem, telefonem, sejfem, łazienki z wanną/WC, bidetem, suszarką do włosów, łazienką z prysznicem/WC i suszarką do włosów, kuchni ze zmywarką, kuchenką mikrofalową, TV, balkonem, miejsce w garażu.

Apartament Saslong o powierzchni 75m2, dla max 7 osób, składający się z dwóch sypialni z TV, balkonem, telefonem, sejfem, pokoju dziennego z TV, aneksem kuchennym, zmywarką, balkonem, dwóch łazienek z prysznicem, bidetem i suszarką do włosów, miejsce w garażu.

Apartament Stevia 400 dla max 10 osób, składający się z trzech sypialni (z czego dwie posiadają balkon), ponadto: TV, telefon, trzy łazienki z prysznicem/WC, bidetem i suszarką do włosów, pokój dzienny z sofą i dużym stołem, aneks kuchenny ze zmywarką, piekarnikiem, kuchenka mikrofalową i tarasem, miejsce w garażu.

Apartament Stevia 200 dla max 8 osób, składający się z trzech sypialni, (dwie z łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi) ponadto: TV, telefon, sejf, trzy łazienki z prysznicem/WC i suszarkami do włosów, dwie z bidetem, pokój dzienny z aneksem kuchennym, zmywarką, TV, balkonem, miejsce w garażu.

Apartament Marmolada 300 dla max 12 osób, składający się z czterech sypialni (w sypialni 2-osobowej lub 3-osobowej – oddzielne łóżka) z TV, balkonem, telefonem i sejfem, czterech łazienek z prysznicem/WC, suszarkami do włosów, trzy z nich posiadają także bidet, pokoju dziennego z sofą i dużym stołem, aneksu kuchennego, zmywarką, TV, balkonem, miejsce w garażu.

Apartament Marmolada 100 dla max 11 osób, składający się z czterech sypialni z ogrodem, TV, telefonem, sejfem, trzema łazienkami z prysznicem/WC, bidetem i suszarkami do włosów, toaleta, kuchnia z TV i tarasem, miejsce w garażu.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 700 m
Skibus: 50 m
Centrum: 400 m

Array

Cennik karnetów 6-dniowych w Val Gardena

Zmień typ
Skipass  
Ubezpieczenie

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 700 m
Skibus: 50 m
Centrum: 400 m

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68