Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  
Ubezpieczenie

Szczegóły i zakwaterowanie

Casa Albert znajduje się w miejscowości Penia di Canazei, którą od Canazei dzieli 2,5 km. Rezydencja usytuowana jest u samych stóp Marmolady i pod przyprawiającymi o zawrót głowy ścianami Vernel, w miejscu pełnym ciszy i spokoju. Zaledwie 100 m od willi położona jest pętla skibusów, a tylko 100 metrowy spacer dzieli gości od mini-marketu, restauracji i pięknego placu zabaw. W rezydencji znajduje się narciarnia z ogrzewaczami do butów, pralnia, parking.

Apartamenty

Rezydencja dysponuje 13 apartamentami rozmieszczonymi na 2 piętrach, z czego 6 to mini apartamenty (1-pokojowe), 6 jest 2-pokojowych i 1 jest 3-pokojowy. Są to apartamenty komfortowo wyposażone i umeblowane, z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem, TV. Dla każdego apartamentu przeznaczono jedno miejsce parkingowe.

Nr 1 “Vernel” 1-pokojowy – o powierzchni ok. 30 m2 dla 3-4 osób – składa się z pokoju z łóżkiem małżeńskim i kącikiem dziennym z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 2 “Colac” 2-pokojowy – o powierzchni ok. 30 m2 dla 3-4 osób – składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 3 „Crepa Neigra” 1-pokojowy – o powierzchni ok. 15 m2 dla 2 osób – składa się z pojedynczego łóżka, aneksu kuchennego (płyta grzewcza, lodówka z zamrażarką), łazienki, TV. Dla tego apartamentu przeznaczone jest również miejsce na zewnętrzym parkingu dla jednego samochodu.

Nr 4 “Sasso Lungo” 2-pokojowy – o powierzchni ok. 35 m2 dla 3-4 osób– składa się z sypialni, salonu z piętrowym, wymiarowym łóżkiem, aneksu kuchennego, łazienki i balkonu. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 5 “Marmolada” 2-pokojowy – o powierzchni ok. 40 m2 dla 4 osób– składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 6 “Sella” 1-pokojowy – o powierzchni ok. 25 m2 dla 2-3 osób– składa się z pokoju z łóżkiem małżeńskim i kącikiem dziennym z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 7 “Regina Pacis” 2-pokojowy – o powierzchni ok. 40 m2 dla 4 osób – składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 8 “Sasso Pordoi” 1-pokojowy – o powierzchni ok. 25 m2 dla 2-3 osób– składa się z pokoju z łóżkiem małżeńskim i kącikiem dziennym z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 9 “Fiori Di Montagna” 3-pokojowy – o powierzchni ok. 45 m2 dla 4 osób– składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki. Posiada bezpośrednie wyjście do ogródka ze stolikami, krzesłami i leżakami (wspólnym dla 4 różnych apartamentów). Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 10 “Giglio Rosso“ 2-pokojowy – o powierzchni ok. 35 m2 dla 3-4 osób– składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą piętrową i aneksem kuchennym, łazienki. Posiada bezpośrednie wyjście do ogródka ze stolikami, krzesłami i leżakami (wspólnym dla 4 różnych apartamentów). Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 11 “Non Ti Scordar Di Me“ 1-pokojowy – o powierzchni ok. 25 m2 dla 2-3 osób– składa się z pokoju z łóżkiem małżeńskim i kącikiem dziennym z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Posiada bezpośrednie wyjście do ogródka ze stolikami, krzesłami i leżakami (wspólnym dla 4 różnych apartamentów). Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 12 “Rododendro“ 2-pokojowy – o powierzchni ok. 40 m2 dla 4 osób– składa się z sypialni, salonu z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, łazienki. Posiada bezpośrednie wyjście do ogródka ze stolikami, krzesłami i leżakami (wspólnym dla 4 różnych apartamentów). Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

Nr 13 “Genziana” 1-pokojowy – o powierzchni ok. 25 m2 dla 2-3 osób– składa się z pokoju z łóżkiem małżeńskim i kącikiem dziennym z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Dodatkowo zarezerwowane jedno miejsce parkingowe.

 

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 800 m
Skibus: 100 m
Centrum: 100 m

W cenie:
 • Internet
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów.
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • kaucja 100 €/apartament
 • opłata klimatyczna ok. 0,7 €/os./dzień
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • rezydencja akceptuje zwierzęta (na zapytanie) 50 €/tydzień
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 16:30 – 20:00
 • check-out do 9:30
 • łóżeczko dla dziecka gratis (na zapytanie)

Cennik karnetów 6-dniowych w Val Di Fassa

Mapa i dojazd

Adres:

Via Trevisan, 47, 38032 Alba-penia Trydent, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.458008535642
Lang: 11.797380109198

Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  
Ubezpieczenie

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 800 m
Skibus: 100 m
Centrum: 100 m

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68