Zmień typ
Skipass  
Ubezpieczenie

Szczegóły i zakwaterowanie

Nowoczesny i komfortowy obiekt otwarty w 2011 roku, znajduje się w sercu Dolomitów, w miejscowości Pecol, naprzeciwko kolejki gondolowej Pian del Crep, a więc w samym sercu Ski Civetta i Dolomiti Superski. Słoneczna lokalizacja i piękny widok na góry Civetta i Pelmo. Na miejscu tawerna, narciarnia, sala zabaw dla dzieci, 2 windy, parking.

Apartamenty

Residence Civetta posiada 35 apartamentów

Apartament 1 pokojowy – przeznaczone dla 2 osób, ok. 32/34 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, dużego balkonu lub tarasu, łazienki z prysznicem. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 1 pokojowy – przeznaczone dla 3 osób, ok. 32/34 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, łóżka pojedynczego, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, dużego balkonu lub tarasu, łazienki z prysznicem. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 1 pokojowy – przeznaczone dla  4 osób, ok. 33/44 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, łóżka piętrowego (w niektórych apartamentach znajduje się w oddzielnym pomieszczeniu), stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, dużego balkonu lub tarasu, łazienki z prysznicem. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 2-pokojowy – przeznaczone dla 4 osób, ok. 45/58 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, łazienki z prysznicem, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, dużego balkonu lub tarasu. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 2-pokojowy – przeznaczone dla 6 osób, ok. 47/50 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną sofą/łóżkiem małżeńskim, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, łazienki z prysznicem, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, łóżka piętrowego, dużego balkonu. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 3-pokojowy – przeznaczone dla 6 osób, ok. 60 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną 2-os. sofą/łóżkiem małżeńskim, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, łazienki z prysznicem, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, wnęki z dwoma pojedynczymi łóżkami, dużego balkon. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Apartament 4-pokojowy – przeznaczone dla 8 osób, ok. 75 m2. Składają się z pokoju dziennego z rozkładaną 2-os. sofą/łóżkiem małżeńskim, stołu, aneksu kuchennego z kuchenką mikrofalową, łazienki z prysznicem, sypialni z łóżkiem małżeńskim lub dwoma pojedynczymi łóżkami, dwóch wnęk z dwoma pojedynczymi łóżkami, dwóch balkonów. Ponadto telewizor LCD, sejf.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 100 m
Skibus: 100 m
Centrum: 20 m

W cenie:
 • Internet
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów.
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • kaucja 100 €./ apartament
Dodatkowe uwagi:
 • check-in od 16:00 do 19:00
 • check-out do 9:30
 • łóżeczko dla dziecka bezpłatnie, na zapytanie
 • pobyt zwierząt bez opłaty.

Cennik karnetów 6-dniowych w Ski Civetta

Mapa i dojazd

Adres:

Via del Gonfet, 10, 32010 Mareson-Pecol BL, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.392584702226
Lang: 12.101993768787

Zmień typ
Skipass  
Ubezpieczenie

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 100 m
Skibus: 100 m
Centrum: 20 m

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68