Atuty obiektu

Na stoku / przy wyciągu
W opcji ze śniadaniem

Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  

Szczegóły i zakwaterowanie

Rezydencja jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osób szukających podczas urlopu rozrywki i zabawy, jak i dla tych, którzy stawiają na spokój i relaks. Obiekt położony na wysokości 1800m.n.p.m., bezpośrednio na trasie zjazdowej, która z Plateau Rosa prowadzi do Valtournenche, gwarantuje przywilej szusowania na nartach po jednym z największych i najpiękniejszych regionów narciarskich. W skład obiektu oprócz samych apartamentów, wchodzi bar, gdzie za dodatkową opłatą można skonsumować pyszne śniadanko, ale gdzie również spędzić można wspaniałe wieczory. Do dyspozycji gości zewnętrzny parking oraz ogrzewany ski room.

Apartamenty

Rezydencja posiada 22 apartamenty, o różnym metrażu i różnej typologii.

Apartament 01 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 34m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na północ.

Apartament 02 – 3-pokojowy 4-osobowy o powierzchni 38m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym, salonu z sofą, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem . W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na północ.

Apartament 03 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 36m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem . W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 04 – 2-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 30m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z sofą, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem . W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 05 – 1-pokojowy 2-osobowy – pokój z aneksem kuchennym i 2-os. łóżkiem małżeńskim „ściennym”, łazienka.

Apartament 06 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 34m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego i łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 07 – 1-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 26m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego i łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 08 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 59m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu oraz antresoli łącznie z trzema rozkładanymi sofami, aneksu kuchennego, dwóch łazienek. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 09 – 3-pokojowy 4-osobowy o powierzchni 40m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym, salonu z sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 10 – 2-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 30m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 11 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 36m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 12 – 2-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 31m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 13 – 3-pokojowy 5-osobowy o powierzchni 45m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym, salonu z  rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na północ.

Apartament 14 z dwiema łazienkami i antresolą – 2-pokojowy 4-5-osobowy z antresolą o powierzchni 56m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze i jest dwupoziomowy. Na parterze jest salon z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym oraz jedna łazienka, a na górze jest antresola z łóżkiem piętrowym i pojedynczym oraz zamykana sypialnia z łóżkiem małżeńskim, a także druga łazienka. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na północ.

Apartament 15 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 40m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym, salonu z  sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, pralka. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 16 – 1-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 24m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV z dekoderem Sky, lodówka, mikrofalówka, płyta elektryczna, zmywarka do naczyń, pralka. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 17 – 2-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 29m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 18 – 1-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 29m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka do naczyń. Pokój skierowany jest na południe.

Apartament 19 – 3-pokojowy 5-osobowy o powierzchni 83m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z 2 łóżkami piętrowymi, salonu, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka do naczyń. Pokój skierowany jest na północ.

Apartament 20 – 2-pokojowy 2-osobowy o powierzchni 42m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka. Pokój skierowany jest na wschód.

Apartament 21 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 56m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z 2 rozkładanymi sofami, aneksu kuchennego, dwóch łazienek. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka. Pokój skierowany jest na wschód.

Apartament 22 – 2-pokojowy 3-osobowy o powierzchni 42m2. Lokal znajduje się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego, łazienki. W skład apartamentu wchodzi również TV, lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka. Pokój skierowany jest na wschód.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 0 m
Skibus: brak
Centrum: 2,5 km

W cenie:
 • Internet (tylko w pomieszczeniach ogólnodostępnych)
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • sprzątanie końcowe 50 €/apartament
 • opłata klimatyczna ok. 0,8 €/os./dzień
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • garaż 50 €/tydzień (na zapytanie)
 • rezydencja akceptuje zwierzęta za opłatą dodatkową 100 € za sprzątanie końcowe (na zapytanie)
 • śniadania (cappuccino + croissant) 3 €/os./dzień
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 16:00-20:00
 • check-out 8:00-10:00
 • łóżeczko dla dziecka gratis (na zapytanie)

Cennik karnetów 6-dniowych w Cervinia

Mapa i dojazd

Adres:

Frazione Laviel 3, 11028 Valtournenche

Współrzędne GPS:

Lat: 45.884661
Lang: 7.633073299999978

2049

Opinie (3 opinie)

★★★★★

★★★★☆
4 5 1
“idealna lokalizacja

★★★★★
5 5 1
“Idealne.

★★★★★
5 5 1
“super położenie,super właściciele i pokoje,nie samowite trasy,prawdziwy raj dla średnio zaawansowanych narciarzy.Na pewno tam pojadę jeszcze raz. Naprawdę polecam,niepożalujesz.
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
bez wyżywienia
Skipass  

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 0 m
Skibus: brak
Centrum: 2,5 km

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68

FreshMail.pl