Chalet Stelle di Neve

Zmień typ
Skipass  
RABAT na Skipass - 5%
Ubezpieczenie

Szczegóły i zakwaterowanie

Nowy budynek w charakterystycznym górskim stylu posiadający bardzo dobrze wyposażone apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe. Rezydencja znajduje się w spokojnej okolicy, ok. 1 km od wyciągów i Term. Do dyspozycji gości parking i narciarnia.

Apartamenty

Wszystkie apartamenty wyposażone są w SAT-TV, zmywarkę, pralkę, czajnik.

Apartament 1-pokojowy – przeznaczony  dla 2 – 4 osób  o powierzchni ok. 30 m2, składający się z salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneksu kuchennego, łazienki z prysznicem. Istnieje możliwość dostawienia łóżka lub łóżka małżeńskiego. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Apartament 2-pokojowy – przeznaczony dla 4 osób o powierzchni ok. 50 m2. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem.

Apartament 2-pokojowy – przeznaczony dla 5 osób o powierzchni ok. 50 m2. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym, salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneks kuchenny i łazienka z prysznicem. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Apartament 3-pokojowy – przeznaczony dla 5 osób o powierzchni ok. 49 m2., apartament znajdujący się na drugim piętrze. W jego skład wchodzi poddasze, gdzie umieszczone są dwie sypialnie (jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z łóżkiem pojedynczym). Na niższym poziomie znajduje się część dzienna z rozkładaną 2-osobową sofą, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem.

Apartament 3-pokojowy – przeznaczony dla 6 osób o powierzchni ok. 60 m2. Składa się z dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi lub pojedynczymi, części dziennej z rozkładaną sofą 2-osobową, aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem. Niektóre apartamenty posiadają balkon.

Apartament 3-pokojowy – przeznaczony dla 7 osób o powierzchni ok. 60 m2. Składa się z dwóch sypialni 2-os., części dziennej z rozkładaną sofą 2-osobową, aneksu kuchennego i łazienka z prysznicem. Niektóre apartamenty posiadają balkon. Możliwość dodania 1 łóżka pojedycznego.

Apartament 4-pokojowy – przeznaczony dla 8 osób o powierzchni 71 m2., Znajduje się na pierwszym piętrze. Apartament składa się z trzech sypialni z łóżkami małżeńskimi lub pojedynczymi, salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneksu kuchennego, łazienki. Istnieje możliwość dostawienia jednego łóżka podwójnego. Apartament posiada również balkon.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 1000 m
Skibus: 300 m
Centrum: 600 m

W cenie:
 • Internet
 • parking
 • pościel
 • ręczniki
 • narciarnia.
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • sprzątanie końcowe 40 €/apartament typu studio, 60 €/apartament 2,3,4-pokojowy
 • opłata klimatyczna ok. 1,3 €/os./dzień.
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • zwierzęta 10 €/dzień
 • łóżeczko dla dziecka 20 €/dzień.
Dodatkowe uwagi:
 • check-in od 16:00 (UWAGA zameldowanie pod innym adresem: Hotel Baita dei Pini, Via Don Evaristo Peccedi, 15  23032 Bormio)
 • check-out do 10:00

Cennik karnetów 6-dniowych w Bormio

Zmień typ
Skipass  
RABAT na Skipass - 5%
Ubezpieczenie

W pobliżu obiektu

Wyciągi i stoki: 1000 m
Skibus: 300 m
Centrum: 600 m

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

13

LAT NA
RYNKU

300

HOTELI WE
WŁOSZECH

180 tys.

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

ZADZWOŃ

71 725 40 68