Ski Planet już od 14 lat zaprasza na narciarskie szaleństwo na włoskich stokach. Przez kolejne sezony na rynku zdobywaliśmy doświadczenie, skrupulatnie selekcjonowaliśmy doliny (13 w sprzedaży) i obiekty (ponad 200 w ofercie) aby odpowiadały naszym standardom i jakości, którą chcemy zagwarantować Klientom. Oferujemy również Szkółkę Narciarską w dwóch dolinach – Val di Sole i Val di Fiemme, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.
Wiemy, że profesjonalizm, pasja i doświadczenie to to, co Klienci cenią w nas najbardziej i właśnie te trzy cechy tworzą firmę SKI PLANET.

Zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja na świecie jest niecodzienna, dlatego też chcemy zapewnić, że wakacje ze Ski Planet to bezpieczne wakacje! Pytacie dlaczego? Już odpowiadamy!

  • DOJAZD WŁASNY! – własne auto, indywidualnie zaplanowana trasa i wyłącznie osoby z którymi planujesz spędzić wakacje. Zero stresu czy wpuszczą na pokład i niepewności czy inne osoby w transporcie są również zdrowe.
  • KAMERALNE OBIEKTY! – w tym szeroki wybór apartamentów z aneksem kuchennym – miejsce wynajęte wyłącznie dla Was i do waszego użytku.
  • SPORT! – szaleństwo na białym stoku to szaleństwo na świeżym powietrzu. Profesjonalna infrastruktura, szerokie i liczne trasy zjazdowe to gwarancja wolności i braku tłumów.
  • FIRST MINUTE! – lato to najlepszy czas, aby zaplanować zimowe wakacje. Teraz gwarantujemy najniższe ceny i najlepszy wybór obiektów, w tym naszych bestsellerów położonych na stoku!
  • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI! – w aktualnej sytuacji doradzamy Klientom zakup ubezpieczenia od kosztów rezygnacji w TU Signal Iduna. Aż 21 powodów możliwości rezygnacji ze zwrotem!
  • 100% ZWROTU! – zawsze staramy się działać prokliencko, gwarantujemy zwrot kosztów w przypadku zamknięcia granic lub ośrodka narciarskiego.

Wierzymy, że przyszły sezon będzie tylko lepszy!

Do zobaczenia…na stoku!