Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Passo Tonale

Praktyczne informacje o Passo Tonale - jednej z miejscowości w stacji narciarskiej Val di Sole.

Opis

Przełęcz i stacja narciarska Passo Tonale to jedno z bardziej charakterystycznych miejsca w dolinie Val di Sole. Najwyższy szczyt sięga 3100 m n.p.m, a sama przełęcz rozciąga się pomiędzy masywami Ortles-Cevedale i Adamello-Presanella. Passo Tonale leży na wysokości 1883 m i oferuje świetne warunki narciarskie dla początkujących i doświadczonych narciarzy. Lokalne nartostradyZdjęcia

  • Passo Tonale


Ciekawostki

Adamello Ski Raid to coroczne zawody odbywające się w Passo Tonale i znane jako finałowy odcinek Europejskiego Pucharu Skialpinizmu. Trasa rajdu ma w sumie 40 km.


Trasy narciarskie wokół przełęczy są jednymi z bardziej zagaospodarowanych pod kątek zimowych konkurencji narciarskich i snowboardowych.


Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.