Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Moena

Praktyczne informacje o Moena - jednej z miejscowości w stacji narciarskiej Val di Fassa.

Opis

Moena to pierwsza miejscowość, którą odwiedzisz wjeżdzając do Val di Fassa. Świetne miejsce na wakacje z rodziną. Uroki Val di Fassy oferują górskie rozrywki dla osób w każdym wieku, a piękne okolice spełnią oczekiwania każdego miłośnika natury.Zdjęcia

  • Źródło: fassa.com
  • Źródło: fassa.com


Ciekawostki

Podczas sezonu w Moenie działa tygodniowy program imprez, który znakomicie uatrakcyjnia wymarzone narciarskie wakacje. PIesze wycieczki, jazda konna, kolarstwo górskie, wspinaczka i tenis, to tylko niektóre z możliwości oferowane w miasteczku.


Moena lubi mówić o sobie jako o mieści nie tylko na narty. W okolicy jest wiele miejsc naznaczonych przez historię. Do zwiedzenia są muzea związane z wojną, zabytkowe kościoły, kaplice i klimatyczne górskie schorniska.


Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.