OSTATNIE MIEJSCA -30%
NAJTAŃSZY SYLWESTER WE WŁOSZECH!

Monterosa

Heliski na Monte Rossa

Wszystkie hotele w Monterosa

Monterosa

Monterosa to jedno z lepszych miejsc do uprawiania heliski na świecie. Osoby, które lubią adrenalinę, mają możliwość wybrać się na wyprawę helikopterem po polach lodowcowych, czy też przetransportować się na stoki Monte Rossa. Podczas przelotu można spojrzeć z góry na najwyżej położne schroniska Margherita (Punta Gnifetti 4559 m n.p.m). Sporą atrakcją jest także możliwość zjazdu o różnicy poziomów, która liczy sobie ponad 3 tys. metrów. W Gressoney Saint Jean znajduje się basen miejski, które zapewni relaks po tak emocjonującym dniu. Nocne życie nie jest tu raczej bogate, jednak warto sprawdzić lokal i Castore Lounge Bar & Restaurant i restauracje La Grange w Gressoney La Trinité.

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Po nartach

Jedno z najlepszych miejsc do uprawiania heliski na świecie.
Dużą dawkę adrenaliny zapewniają wyprawy helikopterem po polach lodowcowych lub transport na stoki Monte Rossa, z możliwością podziwiania najwyżej położonego schroniska Margherita na Punta Gnifetti 4559 m n.p.m., a następnie zjazd o różnicy poziomów liczącej ponad 3 tys. metrów. Basen miejski w Gressoney Saint Jean zapewni odpoczynek po dniu pełnym wrażeń.
Życie nocne należy do spokojnych, warto polecić restaurację La Grange w Gressoney La Trinité oraz lokal Castore Lounge Bar & Restaurant.

Trasy i wyciągi

Ośrodki narciarskie

Dla najmłodszych i początkujących narciarzy

Trasy przystosowane dla najmłodszych i osób stawiających pierwsze kroki na nartach, dzięki wyciągom taśmowym. Ponadto dwa snowparki dla dzieci, jeden w przy wyciągach Weissmatten, drugi w Stafal, szkółka narciarska (w Gressoney La Trinite` i Gressoney Saint Jean), śnieżne parki zabaw dla dzieci (w Antagnod, Champoluc, Staffal, Edelboden)

Dla wymagających

Duże przewyższenia tras (niekiedy trzeba pokonać 2000 m), legendarne stoki Weissmatte oraz czarne trasy (w Gressoney La Trinite` trasa Nera, Jolanda 1, Moos, w Gressoney Saint Jean trasa David Variante 2 i David Slalom Speciale, w Alagna trasa Balma) są doskonałe dla doświadczonych narciarzy. Dodatkowo, świetne warunki do jazdy w puchu śnieżnym i poza trasami

Dla snowboardzistów

Dla miłośników freestylu, akrobacji i adrenaliny – Snowpark del Gabiet oraz Boardercross przy Pistone Betta.

Skipassy

W dolinie Monterosa proponujemy Państwu skipass Monterosa Ski Area, który obejmuje łącznie 180 kmtras i takie regiony jak: Champoluc-Frachey, Gressoney-La-Trinité and Alagna, Antagnod, Brusson (Estoul-Palasinaz), Gressoney-Saint-Jean (Weissmatten) i Champorcher.

Cennik karnetów 6-dniowych w Monterosa

Kamery

682

Opinie (3 opinie)

★★★★★

★★★★★
5 5 1
“Zabralem narzeczona w to miejsce, była zachwycona tym wyborem. Ja także bylem bardzo zadowolony z tego wyjazdu szczególnie z Heliski! ;)

★★★★★
5 5 1
“Heliski to jest przeżycie! Właśnie ta możliwość poczucia się całkowicie wolnym i zjazd nieznanymi szlakami działa na mnie jak magnes. W tym sezonie też tam jadę! Polecam!

★★★★☆
4 5 1
“Bardzo romantyczne i ciekawe miejsce, razem z moim narzeczonym byliśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu do Monterosa. Może trochę za spokojnie jest tam nocą, jednak jeżeli komuś nie zależy na takiej rozrywce to miejsce na pewno mu się spodoba. Na pewno tam wrócę za kilka lat.
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl