Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Andalo

Praktyczne informacje o Andalo - jednej z miejscowości w stacji narciarskiej Andalo.

Opis

Andalo to stacja narciarska u zbocza góry Paganella z pięknym widokiem na jezioro Garda o dolinę Adygi. Stacja polecana jest szczególnie na wyjazdy rodzinne; w infrastrukturze znajdują się basen i lodowisko oraz 11 km tras biegowych. Głównym miiejscem nocnej rozrywki jest dyskoteka La Flaca.Zdjęcia

  • Andalo
  • Andalo


Ciekawostki

Przez okrągły sezon na głównym placu Andalo organizowane są rozrywkowe wydarzenia dla turystów: zabawy dla dzieci oraz różnego rodzaju animacje i imprezy taneczne.


Stacja narciarska oferuje szeroki i płaski stok dla wszystkich początkujących narciarzy. Prowadzone są tam również szkolenia narciarskie.


W dolinie nie ma snowparku, ale na snowboardzie można jeździć w bardziej naturalnych warunkach - w lesie na tzw. snow safari.


Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.