Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Nasze atuty

Sprawdź nas

Dlaczego my?

Oto 5 głównych powodów, dla których na narty we Włoszech warto pojechać ze Ski Planet.

 1. 1

  Wiarygodność ( Polska Izba Turystyki )

  Ski Planet to wiarygodne biuro podróży, które posiada stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, czyli największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, która zrzesza najważniejsze i największe biura podróży.

 2. 2

  Gwarancja jakości

  Kierując się doświadczeniem i znajomością potrzeb naszych klientów osobiście wybraliśmy dla Państwa najlepsze hotele i rezydencje z 15 dolin narciarskich. 
  Aby ułatwić Państwu poszukiwania idealnego miejsca na zimowy wypoczynek, wyodrębniliśmy kilka kluczowych kategorii, jak: hotele z basenem, apartamenty, mieszkaj na stoku, rodzina na nartach, czy Vip Class

 3. 3

  Bezpieczeństwo

  Ski Planet to bezpieczne biuro podróży, od kilku lat jesteśmy licencjonowanym użytkownikiem Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. 
  Współpraca z KRD stanowi najlepsze potwierdzenie i gwarancję odnośnie naszej kondycji finansowej, dokładne informacje na ten temat możecie Państwo uzyskać dzięki aktualnym raportom z danego dnia. 
  Ponadto, nasze biuro posiada gwarancje ubezpieczenia turystycznego udzielone przez firmę Signal Iduna Polska Towarzystwo ubezpieczeń S.A. o numerze M 203375 na łączną sumę 416 310,00 PLN

 4. 4

  Profesjonalny Call Center

  Nasi konsultanci doskonale znają nie tylko okoliczne stoki i miejscowości, ale też całą bazę noclegową z naszej oferty. 
  Zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon narciarski, również w trakcie Państwa pobytu we Włoszech, pomagamy i doradzamy telefonicznie w rozwiązaniu ewentualnych problemów, również tych komunikacyjnych, ponieważ mówimy po włosku.
  Zadzwoń i wybierz swojego osobistego doradcę, tutaj znajdziesz godziny otwarcia biura

 5. 5

  Zaufanie

  Ski Planet Team to wyborowi narciarze, snowboardziści lub też początkujący miłośnicy nart. Niezależnie od tego, czy pasjonujemy się jedną, czy dwoma deskami, łączy nas jedno: miłość do białego puchu i zabawy na stokach słonecznej Italii. 
  Obecność na rynku od 2006 roku pozwoliła nam dokładnie poznać proponowane przez nas stacje narciarskie wraz z ich najlepszymi hotelami i rezydencjami, co docenili już nie tylko nasi Klienci (ponad 100 000), ale również Władze Regionu Trentino, które przyznały nam Certyfikat w uznaniu i docenieniu naszej pozycji pośród innych biur z Polski i zasług w promocji wyjazdów narciarskich do Włoch

 6. 6

  Super Ceny

  Na naszą ofertę składają się hotele i rezydencje, które charakteryzuje doskonała relacja cena-jakość. Negocjujemy jak najkorzystniejsze kontrakty, co pozwala nam utrzymać oficjalne ceny hotelowe, a niejednokrotnie też zaproponować bardziej atrakcyjne ceny, niż strona włoska, które nie ulegają zmianom w trakcie sezonu (z wyjątkiem dodatkowych promocji, czy specjalnych rabatów)

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.