Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Certyfikaty i zaświadczenia

Jesteśmy wiarygodni

Zaufaj nam - jesteśmy sprawdzonym partnerem!

Ski Planet to koncesjonowane biuro podróży, którego wiarygodność potwierdzają ogólnopolskie certyfikaty i tytuły.

Jakość naszych usług oraz nasza zdolność finansowa są stale poddawane ocenie wszelkiego rodzaju niezależnym organizacjom z branży turystycznej. Ich pozytywna opinia oraz umieszczenie Ski Planet w bazie ich członków świadczą o tym, że nasza firma spełnia wszelkie standardy w zakresie usług turystycznych i charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem.

 • Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośrednikow turystycznych

  Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośrednikow turystycznych

  Ski Planet zostało wpisane do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych przez Marszałka Województwa Lubuskiego i posiada pozwolenie nr 07/2006 na prowadzenie działalności turystycznej.

 • Certyfikat Gwarancji Ubezpieczenia 2015

  Certyfikat Gwarancji Ubezpieczenia 2015

  Ski Planet posiada gwarancje ubezpieczenia turystycznego udzielone przez firmę Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. o numerze M 204996 na łączną sumę 560 014,00 PLN; ważnej od 18.09.2015 r. do 17.09.2016 r.

 • Certyfikat Gwarancji Ubezpieczenia 2016

  Certyfikat Gwarancji Ubezpieczenia 2016

  Ski Planet posiada gwarancje ubezpieczenia turystycznego udzielone przez firmę Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. o numerze M 206665 na łączną sumę 558 155,00 PLN; ważnej od 18.09.2016 r. do 17.09.2017 r.

 • Ski Planet Członkiem Polskiej Izby Turystyki

  Ski Planet Członkiem Polskiej Izby Turystyki

  Ski Planet jest pełnoprawnym członkiem Polskiej Izby Turystyki, co gwarantuje najwyższą jakość usług, pewność i bezpieczeństwo naszym klientom. Sprawdź nas na stronie Polskiej Izby Turystyki.

 • Licencjonowany użytkownik Krajowego Rejestru Długów

  Licencjonowany użytkownik Krajowego Rejestru Długów

  Ski Planet jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. Współpracując z KRD przyczyniamy się do poprawy płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popieramy etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

 • Certyfikat Regionu Trentino

  Certyfikat Regionu Trentino

  Ski Planet zostało wyróżnione Dyplomem Uznania Władz Regionu Trentino za znaczący wkład w sprzedaż miejsc noclegowych i promocję regionu.

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.