Lekcje indywidualne

Val di Fiemme, Val di Sole - Folgarida, Val di Sole - Marilleva

Zarezerwuj szkółkę:

Akceptacja regulaminu jest obowiązkowa, aby przejść dalej

* Szkoła narciarska bez noclegu + 30%

Podsumowanie: - PLN za szkółkę

Lekcje są prowadzone indywidualnie z instruktorem

Możliwe jest nauczanie lub doskonalenie

Koszt wynosi 40 € za 55 minut

Charakterystyka kursu

Lekcja indywidualna

9:00 - 10:00

Lekcja indywidualna (Tylko Val di Fiemme)

13:00 - 14:00

Lokalizacja

Val di Fiemme – Ski Center Latemar – Pampeago – Rifugio Zischgalm (2000 m n.p.m.)

Spotkanie przy górnej stacji kolejki krzesełkowej nr 17, na mapie miejsce oznaczone znaczkiem Restauracja Zischgalm. Po zejściu z wyciągu krzesełkowego kierujemy się w prawo, ok. 30 metrów.  Uwaga: wyciąg jedzie ok. 10 min.

Val di Sole – Family Park Folgarida – Malghet Aut (1855 m n.p.m.)

DOJAZD Z FOLGARIDA – Po wyjściu z gondoli nr 1 kierujemy się do wyjścia po lewej stronie schodami w dół, po wyjściu z gondoli nr 2, kierujemy się na wprost.  Uwaga: gondola jedzie ok. 10 min.

DOJAZD Z COMMEZZADURA-DAOLASA (tylko dla osób jeżdżących) – Po wyjściu z gondoli nr 25-26 (przy Rifugio Solander) udajemy się w lewo, dojeżdżamy trasą nr 7 do wyciągu nr 23, a następnie niebieską trasą dojazdową nr 6Uwaga: gondola jedzie ok. 12 min, wyciąg nr 23 ok. 8-9 min.

DOJAZD Z MEZZANA-MARILLEVA 900 (tylko dla osób jeżdżących) – Wjeżdżamy do góry kolejno: gondolą nr 12, następnie gondolą nr 20 i wyciągiem krzesełkowym nr 7 na Monte Vigo (Orso Bruno), dojeżdżamy najpierw czerwoną trasą dojazdową nr 9 o nazwie Delle Rocce (ok. 1,5 km) i nr 7 do wyciągu nr 23wyciągiem nr 23 do góry i następnie na miejsce docelowe niebieską trasą dojazdową nr 6. Uwaga: czas dojazdu wyciągami ok. 40-45 min.

Sprawdź na mapie

Szczegółowe informacje

Czas trwania szkolenia

Rodzice zobowiązani są do przygotowania dziecka do zajęć w szkółce, oraz dotarcia na miejsce zbiórki co najmniej 10 minut przed wyznaczoną godziną. Pozostałe dzieci nie mogą czekać na „spóźnialskich”, w razie spóźnienia nie gwarantujemy uczestnictwa w zajęciach.

Po pierwszym spotkaniu odbywa się weryfikacja umiejętności i w zależności od poziomu Uczestników możliwe są korekty w grupach. W trosce o jakość szkolenia oraz jednorodność grupy instruktorzy w trakcie zajęć mogą przenieść uczestnika do innej grupy.

Plan zajęć może ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Strój

Wszystkie osoby biorące udział w szkole/przedszkolu mają obowiązek posiadać ważne ubezpieczenie narciarskie NNW oraz OC (zgodnie z umową na szkołę/przedszkole), kask, skipass oraz odpowiedni strój narciarski.

Ważne informacje

Prosimy, aby każde Dziecko posiadało napisany na kartce numer kontaktowy do Rodzica.

W sytuacji, gdy dziecko zgłasza wielokrotnie instruktorowi brak chęci udziału w szkoleniu lub płacze, rodzic ma obowiązek odebrać dziecko ze szkolenia.

Obecność rodzica podczas zajęć jest możliwa WYŁĄCZNIE po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorem.

Dzieci jeżdżą w kamizelkach Ski Planet, które po ukończeniu kursu są zwracane instruktorowi.

Nie ma możliwości pozostawienia dziecka pod opieką instruktora w czasie przerwy obiadowej, rodzice są zobowiązani czekać w miejscu zbiórki na 10 minut przed planowaną przerwą.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl