Atuty obiektu

Duże apartamenty
Jakość / Cena
Last Minute
W opcji ze śniadaniem
Wellness z basenem
Wyśmienita kuchnia

Zmień typ
Zyskaj rabat na skipass 5%
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Szczegóły i zakwaterowanie

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Al Pescatore w sezonie 2018-2019.

Apartamenty

Rezydencja składa się z trzech budynków, w których znajduje się 20 apartamentów jedno, dwu, trzy i czteropokojowych dla maksymalnie 6 osób. Urządzone w różnorodnym stylu (unikalnym dla każdego apartamentu). Rezydencja posiada garaże, a także przechowalnie nart.

Casa Ristorante

Jest to budynek mieszczący się nad restauracją (należącą do struktury). W sumie znajduje się tu 20 miejsc noclegowych oddanych do użytku w sezonie 2012-2013. Wszystkie apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze:

Apartament D1 – apartament 1-pokojowy 2-osobowy składający się z pokoju dziennego z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi, aneksu kuchennego wyposażonego w: lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę elektryczną, łazienki z suszarką do włosów, prysznica oddzielonego ścianką działową od pozostałej części pokoju, ponadto TV, balkon.

Apartament D2 – apartament 3-pokojowy 4-osobowy z antresolą. W jego skład wchodzą dwie sypialnie z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi, antresola z dwoma łóżkami pojedynczymi, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę elektryczną. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz  balkon.

Apartament E2 – apartament 2-pokojowy 2-osobowy z antresolą, składający się z sypialni z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi, antresoli na poddaszu z dwoma łóżkami, kuchni wyposażonej w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV. Apartament nie posiada balkonu.

Apartament F1 – apartament 1-pokojowy 2-osobowy z antresolą, składający się z pokoju dziennego z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi, antresoli gdzie znajdują się kolejne dwa łóżka,  aneksu kuchennego wyposażonego w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Apartament F2 – apartament 2-pokojowy 2-osobowy z antresolą, składający się z sypialni z dwoma połączonymi łóżkami pojedynczymi, antresoli gdzie znajdują się kolejne dwa łóżka, kuchni wyposażonej w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Dom nr 1 (Casa 1)

Jest to budynek znajdujący się obok pomieszczenia z basenem. W sumie znajduje się tu 38 miejsc noclegowych. Poza apartamentami znajduje się tu garaż z 6-miejscami parkingowymi.

Apartament nr 1 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na parterze. W jego skład wchodzą trzy dwuosobowe sypialnie, w każdej znajdują się dwa pojedyncze łóżka, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Istnieje możliwość dostawienia jednego łóżka do jednej z sypialni. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz taras z panoramicznym widokiem.

Apartament nr 2 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na parterze. W jego skład wchodzą trzy dwuosobowe sypialnie, w tym jedna dużo mniejsza od pozostałych,  w każdej znajdują się dwa pojedyncze łóżka, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz taras z panoramicznym widokiem.

Apartament nr 3 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na pierwszym piętrze. W jego skład wchodzą trzy dwuosobowe sypialnie, w każdej znajdują się dwa pojedyncze łóżka, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Istnieje możliwość dostawienia jednego łóżka do jednej z sypialni. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon z panoramicznym widokiem.

Apartament nr 4 – apartament 3-pokojowy 5-osobowy, znajduje się na pierwszym piętrze. W jego skład wchodzi sypialnia z trzema łóżkami pojedynczymi, sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Istnieje możliwość dostawienia rozkładanego łóżka do salonu. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon z panoramicznym widokiem.

Apartament nr 5 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na drugim piętrze. W jego skład wchodzą trzy dwuosobowe sypialnie, w każdej znajdują się dwa pojedyncze łóżka, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon z panoramicznym widokiem.

Apartament nr 6 – apartament 3-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na drugim piętrze. W jego skład wchodzą dwie trzyosobowe sypialnie z trzema łóżkami pojedynczymi, salon z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z wanną i suszarką do włosów, TV oraz balkon z panoramicznym widokiem.

Dom nr 2 (Casa 2)

Jest to budynek, w którym w sumie znajduje się tu 37 miejsc noclegowych. Poza apartamentami znajduje się tu garaż z 9-miejscami parkingowymi oraz narciarnia.

Apartament A1 – apartament 1-pokojowy 2-osobowy, znajduje się na parterze. Składa się z pokoju dziennego z łóżkiem małżeńskim, gdzie istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka pojedynczego, aneksu kuchennego wyposażonego w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z wanną i suszarką do włosów, TV oraz taras.

Apartament A2 – apartament 3-pokojowy 4-osobowy, znajduje się na parterze. Składa się z  dwóch dwuosobowych sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz taras.

Apartament A3 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z trzech dwuosobowych sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Apartament B1 – apartament 1-pokojowy 2-osobowy, znajduje się na parterze. Składa się z salonu z łóżkiem małżeńskim, aneksu kuchennego wyposażonego w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z wanną i suszarką do włosów, TV oraz taras.

Apartament B2 – apartament 3-pokojowy 4-osobowy, znajduje się na parterze. Składa się z  dwóch dwuosobowych sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem, TV oraz taras.

Apartament B3 – apartament 4-pokojowy 6-osobowy, znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch trzyosobowych sypialni z trzema łóżkami pojedynczymi, małej jednoosobowej sypialni z łóżkiem pojedynczym, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Apartament C1 – apartament 1-pokojowy 2-osobowy, znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z łóżkiem małżeńskim, aneksu kuchennego wyposażonego w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z wanną i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Apartament C2 – apartament 3-pokojowy 4-osobowy, znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z dwóch dwuosobowych sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Apartament C3 – apartament 3-pokojowy 4-osobowy, znajduje się na drugim piętrze. Składa się z dwóch dwuosobowych sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w: lodówkę, płytę elektryczną, kuchenkę mikrofalową. Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, TV oraz balkon.

Coś dla ciała i ducha

Po nartach można się odprężyć w saunie, łaźni tureckiej lub basenie z podgrzewaną wodą z hydromasażem. Dla pragnących więcej także solarium oraz siłownia.

Od kuchni

W rezydencji znajduje się typowo włoska restauracja, gdzie warto skosztować pysznej pizzy czy napić się najlepszego, domowego Limoncello przygotowanego przez Ciocię Krysię. Możliwe jest również wykupienie posiłków na miejscu. Na śniadania do wyboru: pieczywo, masło, marmolada, miód, kawa, mleko, herbata, sok owocowy, jogurt, salami, szynka, sery, jajka (gotowane lub jajecznica), kiełbaski, muesli oraz owoce.

Pociąg panoramiczny

Rezydencja zlokalizowana jest w małej miejscowości, ok. 10km od stoków. Dogodny dla klientów jest pociąg panoramiczny, którego stacja oddalona jest o ok. 250m od rezydencji. W obiekcie można zakupić bilet na pociąg, natomiast podczas zakwaterowania otrzymują Państwo informację o godzinach jego kursowania. Czas podróży do stacji Daolasa to ok. 15-20 min.

Jeśli nie chcą Państwo podróżować codziennie ze sprzętem narciarskim, możliwe jest wykupienie szafki na sprzęt w wypożyczalni, która znajduje się pod gondolą stacji Daolasa. Koszt to ok. 20 euro na tydzień za szafkę mieszczącą dwie pary sprzętu. (cena za sezon 2017/18)

Wypożyczalnia Ski Art przy gondoli Daolasa (tam można wypożyczyć szafki i przechować sprzęt podczas pobytu, lub wypożyczyć sprzęt dla siebie).

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 10 km
Skibus: 250 m (pociąg panoramiczny)
Centrum: 1 km

W cenie:

 • Internet
 • pościel
 • ręczniki
 • wellness
 • parking
 • narciarnia
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • sprzątanie końcowe 30 €/apartament 1-pokojowy, 35 €/apartament 2-pokojowy, 45 €/apartament 3-pokojowy i 4-pokojowy
 • sprzątnięcie kuchni należy do obowiązku gości, w przeciwnym wypadku zostanie potrącona kwota 40 €
 • kaucja 150 €/ apartament
 • opłata klimatyczna ok. 1,2 €/os./dzień (od 14 lat)
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • garaż: 10 €/tydzień (na zapytanie)
 • zwierzęta 30 €/tydzień (na zapytanie)
 • śniadania 10 €/os./dzień
 • bilet na pociąg 10 €/tydzień/os. (zamiast skibusa)
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 16:00-23:00
 • check-out do 9:30
 • możliwość wcześniejszego zakwaterowania za dodatkową opłatą 30€
 • basen czynny w godzinach 11:00-21:30
 • wstęp na basen dla dzieci do lat 14 do godziny 20:00
 • wellness (strefa saun) czynna w godzinach 16:00-21:30
 • konieczna wcześniejsza rezerwacja wejścia na saunę w recepcji
 • łóżeczko dla dziecka dostępne bezpłatne (na zapytanie)

Cennik karnetów 6-dniowych w Val Di Sole

Mapa i dojazd

Adres:

Strada Statale 42, 38022 Caldes, Trydent, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.38215108252
Lang: 10.971264839172

1926

Opinie (36 opinii)

★★★★★

★★★★★
5 5 1
“Ciocia Krysia zaje!!!!!!!!!! czysto i miło Piwko pyszne jedzenie bardzo dobre . Jedyny minus brak śniegu przed apartamentami zepsuta armatka HA HA RODZINNA ATMOSFERA POLECAM

★★★★★
5 5 1
“Bardzo dobre warunki. Czysto i ciepło w pokojach. Miła obsługa. Jestem już tu nie po raz pierwszy, ale chętnie wrócę w przyszłości. Wygodny dojazd kolejką na stoki narciarskie, sprawia duże zadowolenie i nie męczy.

★★★★★
5 5 1
“Wspaniały pobyt. "Ciocia Krysia" - właścicielka, przemiła osoba. Apartament super. Obsługa przemiła. Sauna i basen to świetne miejsce na rekreację po nartach. Dojazd do wyciągów pociągiem albo samochodem. Stoki i widoki przepiękne. Polecamy szczerze. Sami chętnie tam wrócimy :)

★★★★★
5 5 1
“Świetne spokojne miejsce. Dobry dojazd do stoku. Super jedzenie w restauracji. Pozdrowienia dla Cioci Krystyny!!!! ;)

★★★★★
5 5 1
“Najlepsza pizza ever! Ciocia Krysia jest bardzo miłą osobą. To była przyjemność

★★★★★
5 5 1
“Przyjemne miejsce, basen i sauny to miły dodatek, czysto, miła obsługa, pokoje całkowicie wystarczające. Jedyna wada to odległości do pokonania do najbliższych stoków.

★★★★☆
4 5 1
“Apartament D 1 w budynku głównym ok Cena adekwatna do jakości, trochę mały i mało wyposażony aneks kuchenny ale do zaakceptowania. Miła sympatyczna właścicielka, pizza smaczna. Fajny mały basenik i sauny w budynku poniżej. Jeżeli chodzi o region narciarski Val Di Sole to trochę przereklamowany szczególnie Folgardia-Marilewa dużo ludzi i muldy. Pozostałe ośrodki mniej zatłoczone i jak dla nas fajniejsze. Polecam Madonna di Campiglio, Tonalle, Pinzolo i Pejo. Infrastruktura narciarska wymaga trochę doinwestowania, szczególnie wyciągi krzesełkowe. Trasy fajne długie każdy znajdzie coś dla siebie w większości średniej i łatwej trudności. Polecam kupić karnet na wszystkie ośrodki jest droższy ale można zwiedzić cały region, każdego dnia w innym ośrodku pojeździć i samemu ocenić.

★★★★★
5 5 1
“Miejsce super; basen, sauna, restauracja z jakże pysznym jedzeniem i co najważniejsze idealna obsługa w wykonaniu przemiłej " Cioci Krysi " przy której atmosfera jest tak rodzinna, że nie chce się nawet myśleć o jedzeniu gdzie indziej ;) To już drugie ferie w Al Pescatore, za rok pewnie też... Grazie, zia Krysia, ci vediamo :*) Marek, Kasia
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
Zyskaj rabat na skipass 5%
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl