Val di Fiemme / Tesero - Stava
Hotel posiada: tawernę, salę gier dla dzieci, plac zabaw, basen dla dorosłych i dzieci, siłownię, wellness center, taras-solarium, salę dla palaczy, salę bilardową, internet point oraz kryty garaż.
Hotel Villa di Bosco leży u stóp legendarnego pasma górskiego Latemar. W pobliżu hotelu znajdują się najpiękniejsze trasy do pieszych wędrówek oraz najnowocześniejsze wyciągi narciarskie z zapierającymi dech w piersiach widokami.
Przestronne, jasne pokoje stanowią prawdziwą oazę relaksu. Wszystkie posiadają panoramiczny balkon, drewniany parkiet - idealny dla alergików, telefon, sejf, TV-SAT, łazienkę z prysznicem i suszarką.
Ponadto: hotel dysponuje łączonymi pokojami dla rodzin.
Restauracja oferuje menu z wyborem dań kuchni międzynarodowej oraz lokalnej i obsługę kelnerską, kolację powitalną i przy świecach. Ponadto bufet z przystawkami, sałatkami. Istnieje możliwość zamówienia potraw wegetariańskich.
Centrum Wellness umożliwi Wam regeneracje ciała i ducha podczas wakacji, oferując: podgrzewany basen dla dorosłych (35m kw.; 1,5m głębokości) z wodospadem, masażami, saunę fińską, kabinę chromo terapeutyczną, zabiegi Kneipp, zimną mgiełkę. Dodatkowo siłownia wyposażona w bieżnię, rower, wielozadaniowy automatyczny stepper, basen dla dzieci (0,4 m głębokości). Za dodatkową opłatą natomiast: solarium, aromatyzowana łaźnia turecka, hydromasaż 36 C°.
Hotel oferuje kącik z możliwością przygotowania specjalnych posiłków. Dania dla maluchów na zamówienie, według Waszych wskazówek przygotuje sam szef kuchni. Ponadto do dyspozycji: krzesełko przy stole dla dzieci, ciepłe mleko od 07.00 do 24.00, lodówka na jedzenie dziecięce.
Dewiza hotelu to: prosto, wygodnie, zawsze do Waszej dyspozycji. W ten sposób Wasze wakacje w Trentino rozpoczną się jak najlepiej, pozostanie: zrelaksować się, odpocząć, i poświęcić dużo, dużo czasu tylko dla siebie. O resztę zatroszczy się obsługa hotelowa.
Wi-Fi na poziomie parteru, płatny 6 euro za 3 godziny.
Do poniższych cen Ski Planet nie dolicza prowizji, co oznacza,że są one identyczne z oficjalnymi cenami hoteli.
Cena tygodniowego pobytu w hotelu (chyba, że zaznaczono inaczej) za osobę ze śniadaniem i obiadokolacją.
Uwagi
Ceny należy przeliczyć na PLN po kursie sprzedaży euro z danego dnia w banku ING.
Adress:
Localita Stava 2
38038 Tesero (TN)
Współrzędne GPS:
szerokość: 46.315279985393346
długość: 11.502685546875
Błąd wczytywania mapy. Proszę odświeżyć stronę.
Ośrodki narciarskie: Alpe Cermis / Alpe Lusia / Passo Lavazè / Passo Rolle / Ski Center Latemar
łatwe
55 km / 39 %
średnie
60 km / 43 %
trudne
25 km / 18 %
oświetlone
2 km
łącznie
140 km
kabiny
7 szt.
krzesełka
27 szt.
orczyki
13 szt.
snowparki
3
łącznie
47 szt. / 74 km
Dokładny opisy tras narciarskich, mapy, zdjęcia i kamery internetowe oraz wiele innych, cennych informacji znajdziesz na stronie poświęconej Val di Fiemme.
Adress:
Localita Stava 2
38038 Tesero (TN)
Współrzędne GPS:
szerokość: 46.315279985393346
długość: 11.502685546875
Odległość od zjazdu z autostrady do wybranych stacji / miejscowości:
Egna Ora / Neumarkt - Val di Fiemme 24 km
Autostradę A22 należy opuścić na zjeździe Egna Ora, oznakowanym również jako zjazd do Val di Fiemme, a następnie udać się przez miejscowość Egna w kierunku Cavalese. Po drodze mijamy miejscowość Montana, a następnie widokomym trawersem pniemy się w górę. Po przejechaniu 20 km dojeżdżamy do Val di Fiemme. Pierwszą miejscowością po drodze jest Cavalese, tuż ponad znajduje się Varena, a pod Castello-Molina di Fiemme.
Do Predazzo najlepiej dojechać szybką obwodnicą położoną na dnie doliny, po drodze znajduje się także miejscowość Panchia.
Aby dotrzeć do Stava i Pampeago należy przejechać Cavalese w kierunku Tesero, a następnie w tej miejscowości odbić w drogę w lewo, poprowadzoną w dolinie wiodącą do samego Pampeago.
Uwaga: przy intensywnych opadach śniegu łańcuchy obowiązkowe.
Więcej informacji i cennych rad na temat dojazdu do Włoch i Val di Fiemme znajdziesz w dziale dojazd.
Oto 5 głównych powodów, dla których na narty we Włoszech warto pojechać ze Ski Planet.
1
Ski Planet to wiarygodne biuro podróży, które posiada stabilną pozycję na rynku. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, czyli największej ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, która zrzesza najważniejsze i największe biura podróży.
2
Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon. Od grudnia do kwietnia przebywamy we Włoszech, dlatego pomagamy i doradzamy osobiście lub telefonicznie w rozwiązaniu ewentualnych problemów, również tych komunikacyjnych. Mówimy po włosku.
3
Nasze hotele i rezydencje zostały przez nas starannie wyselekcjonowane w oparciu o doświadczenie i znajomość potrzeb naszych klientów. Doskonale znamy nie tylko okoliczne stoki i miejscowości, ale też całą bazę noclegową z naszej oferty.
4
Ski Planet Team to wyborowi narciarze, snowboardziści lub też początkujący miłośnicy nart. Niezależnie od tego, czy pasjonujemy się jedną, czy dwoma deskami, łączy nas jedno: miłość do białego puchu i zabawy na stokach słonecznej Italii. U nas możecie liczyć na fachową, dopasowaną do Waszych potrzeb pomoc w kwestii doboru, czy wypożyczenia sprzętu, a nasi instruktorzy nie tylko doradzą najciekawsze trasy, ale też nauczą lub podszlifują Wasze narciarskie umiejętności i to po polsku!
5
Wyjazd ze Ski Planet to białe szaleństwo w pełnym tego słowa znaczeniu, nie wierzysz? Spróbuj!
zadzwoń
napisz
.
lub kliknij i wypełnij
1 Ewa Duch @ 06.02.2012
Bardzo sympatyczny hotel, wlasnie z tamtąd wrocilam. Uwazam ze jak na swoje *** jest naprawde dobrze, Mila osluga , czyste pokoje i lazienki , cieplo i dobre jedzonko . Wszystko co nam narciarzom potrzeba , reszte zapewniaja stacje narciarskie i pogoda.. ewa