Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Hotele i apartamenty w Ski Civetta

Hotele

Apartamenty

Ski Civetta to zapierające dech w piersiach malownicze krajobrazy Alp wypełnione szczytami majestetycznych gór i tradycyjnymi miasteczkami. Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Zoldo to flagowe miejscowości w dolinie. Te ośrodki narciarskie zbierają najwięcej turystów podczas sezonu. Ich stoki narciarskie zapełnione są po brzegi, a względnie małe pochylenie sprawia, że Ski Civetta to idealne miejsce na narciarskie wczasy we Włoszech z rodziną. Civetta to 23 wyciągi narciarskie, 80 km tras dla doświadczonych i mniej zaawansowanych narciarzy. Ośrodek narciarski Ski Civetta otwarty jest dla tych narciarzy, którzy chcą wypróbować więcej egzotycznych tras m.in. w okręgu Dolomiti Superski, z którym jest połączona.

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.