Atuty obiektu

Skibus przy obiekcie

Zmień typ
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Szczegóły i zakwaterowanie

 Rezydencja Adele znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie kilkaset metrów od centrum miasta i wyciągów narciarskich. Rezydencja posiada osobne wejście. Do dyspozycji gości również narciarnia i duży parking otwarty (zadaszony parking płatny). Obiekt dysponuje 10 apartamentami na trzech piętrach – jest zatem idealnym miejscem dla rodzin i grup oraz dla wszystkich szukających spokoju i komfortu. Przystanek bezpłatnego skibusa znajduje się ok. 20 metrów od rezydencji.

Apartamenty

Apartament 1-pokojowy nr 1 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 32 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi. Dodatkowo apartament posiada łazienkę z prysznicem oraz balkon. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 2 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 32 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dla 2 osób, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 3 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 28 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dla 2 osób, łazienki z prysznicem. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 4 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 32 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dla 2 osób, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia i sztućce, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 2-pokojowy nr 5 – przeznaczony dla 5 osób, ok. 42 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z aneksem kuchennym z rozkładaną 2-osobową sofą i rozkładanym fotelem dla 1 osoby, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 6 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 32 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 7 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 32 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dla 2 osób, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 1-pokojowy nr 8 – przeznaczony dla 4 osób, ok. 28 m2. Znajduje się na drugim piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z łóżkiem małżeńskim i łóżkiem piętrowym dla 2 osób, łazienki z prysznicem. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 2-pokojowy nr 9 – przeznaczony dla 5 osób, ok. 42 m2. Znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z aneksem kuchennym z rozkładaną 2-osobową sofą i rozkładanym fotelem dla 1 osoby, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

Apartament 3-pokojowy nr 10 – przeznaczony dla 7 osób, ok. 62 m2. Znajduje się na trzecim piętrze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z aneksem kuchennym z rozkładaną 2-osobową sofą i rozkładanym fotelem dla 1 osoby, łazienki z prysznicem oraz balkonu. Ponadto dodatkowy pokoik z dwoma łóżkami i łazienką. Oprócz tego w apartamencie znajduje się TV SAT, naczynia, mikrofalówka, czajnik, suszarka do włosów, ręczniki i pościel.

CIR: 014037-CNI-00075

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 500 m
Skibus: 50 m
Centrum: 1,5 km

W cenie:
 • Internet
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • nieogrzewana przechowalnia nart bez suszarek do butów
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • sprzątanie końcowe 45 €/apartament 1-pokojowy, 55 €/apartament 2-pokojowy
 • kaucja 150 €/ apartament
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • garaż 10 €/dzień – na zapytanie
 • rezydencja akceptuje zwierzęta 9 €/dzień – na zapytanie
 • łóżeczko dla dziecka 10 €/dzień - na zapytanie
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 16:00-20:00 (UWAGA zameldowanie pod innym adresem: Erre&Gi Travel, Via Isola 110/b Livigno 23041)
 • check-out 7:00-9:00
 • wyjazd i/lub przyjazd w innych godzinach za dopłatą.

Cennik karnetów 6-dniowych w Livigno

Mapa i dojazd

Adres:

Via Rasia 387/A 23041 Livigno

Współrzędne GPS:

Lat: 46.5505417
Lang: 10.142220899999984

2122

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl