Appartamenti Casa Marisa

Atuty obiektu

Blisko centrum
Last Minute
Skibus przy obiekcie
Wyciąg do 500 m

Zmień typ
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Szczegóły i zakwaterowanie

Budynek rezydencji zlokalizowany jest w samym sercu Livigno, posiada bardzo ładnie urządzone apartamenty. Znajduje się w obszarze przeznaczonym dla pieszych, naprzeciw Scuola Sci Centrale (Głównej Szkółki Narciarstwa).
Apartament znajduje się bardzo blisko wyciągów, sklepów, restauracji. Na miejscu również parking i ogrzewana narciarnia.

Apartamenty

Rezydencja składa się z 14 apartamentów:

Apartament 1 Stella Alpina 2-pokojowy – o powierzchni ok. 55 m2 przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla czterech osób (dwie osoby śpią na łóżku piętrowym), salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienka z wanną z suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest dla osób niepalących.

Apartament 2 Genziana 2-pokojowy – o powierzchni ok. 50 m2 przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla czterech osób (dwie osoby śpią na łóżku piętrowym), salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest dla osób niepalących.

Apartament 3 Primula 2-pokojowy – o powierzchni ok. 50 m2 przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla czterech osób (dwie osoby śpią na łóżku piętrowym), salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest dla osób niepalących.

Apartament 4 Bucaneve 2-pokojowy – o powierzchni ok. 55 m2 przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla czterech osób (dwie osoby śpią na łóżku piętrowym), salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienka z prysznicem i suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest dla osób niepalących.

Apartament 5 Viola 2-pokojowy – o powierzchni ok. 50 m2 przeznaczony dla maksymalnie 5 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla trzech osób, salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienka z wanną i suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest  dla osób niepalących.

Apartament 6 Orchidea 2-pokojowy – o powierzchni ok. 35 m2 przeznaczony dla maksymalnie 4 osób. W jego skład wchodzi sypialnia dla dwóch osób, salon z rozkładaną dwuosobową sofą, aneks kuchenny (z piekarnikiem, mikrofalówką, płytą grzewczą, lodówką, zamrażarką, ekspresem do kawy, zmywarką do naczyń, tosterem, czajnikiem), TV SAT (w salonie i sypialni). Ponadto łazienki z prysznicem i suszarką do włosów oraz balkon. Apartament znajduje się na 1 piętrze i przeznaczony jest dla osób niepalących.

Apartament Gembro piccolo nr 1  2-pokojowy  –  o powierzchni ok. 33m2, przeznaczony dla 4 osób, zlokalizowany na 2 piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi: sypialnia z 2 łóżkami, salon z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, toster, lodówka), TV SAT,  łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Pino nr 2  1-pokojowy–  o powierzchni ok. 30 m2, przeznaczony dla 2 osób, zlokalizowany na 2 piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi: pokój dzienny z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, lodówka, ekspres do kawy, zmywarka, toster, czajnik), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Larice nr 3  3-pokojowy–  o powierzchni ok. 58 m2, przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowany na 2 piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi: sypialnia z 2 łóżkami, sypialnia z 2 łóżkami i łóżkiem piętrowym, salon z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, toster, lodówka), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Ginepro nr 4  3-pokojowy – o powierzchni ok. 53 m2, przeznaczony dla 6 osób, zlokalizowany na 2 piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi: sypialnia z 2 łóżkami i łóżkiem piętrowym, mała sypialnia z łóżkiem piętrowym, salon z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (ekspres do kawy, czajnik, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, toster, lodówka), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Abete nr 5  2-pokojowy– o powierzchni 38 m2, przeznaczony dla 5 osób, zlokalizowany na 2 piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi:  sypialnia z 2 łóżkami i łóżkiem piętrowym, salon z 2-os. rozkładaną sofą, aneksem kuchennym (piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, lodówka, maszynka do kawy, zmywarka, toster, czajnik), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Betulla nr 6  2-pokojowy– o powierzchni 43 m2, przeznaczony dla 5 osób, zlokalizowany na 2piętrze (poddasze). W jego skład wchodzi: sypialnia z 2 łóżkami i łóżkiem piętrowym, salon z dwuosobową rozkładaną sofą, aneksem kuchennym (piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, lodówka, ekspres do kawy, zmywarka, toster, czajnik), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Vago 3-pokojowy – przeznaczony dla 6 osób, o powierzchni 55 m2, zlokalizowany na parterze. W jego skład wchodzą: 2 sypialnie 2-osobowe, salon z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, toster, lodówka, ekspres do kawy, czajnik), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Apartament Federia 3-pokojowy – przeznaczony dla 6 osób,  o powierzchni 58 m2, zlokalizowany na parterze. W jego skład wchodzą 2 sypialnie 2-osobowe, salon z dwuosobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, płyta grzewcza, toster, lodówka, ekspres do kawy, czajnik), TV SAT, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon. Apartament dla niepalących.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 100 m
Skibus: 50 m
Centrum: w centrum

W cenie:
  • Internet
  • sprzątanie końcowe
  • pościel
  • ręczniki (na zapytanie)
  • parking
  • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
  • kaucja 200 €/ apartament
Dodatkowe uwagi:
  • check-in 16:00-19:00 (UWAGA zameldowanie pod innym adresem: Agenzia Turistica Interalpen, Via Ostaria 357 Livigno 23041)
  • check-out do 9:00
  • check-in po godz. 19:00 za dopłatą

Cennik karnetów 6-dniowych w Livigno

Mapa i dojazd

Adres:

Via Pontiglia, 329/A 23041 Livigno (SO)

Współrzędne GPS:

Lat: 46.5410568
Lang: 10.138572000000067

1972

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
 
bez wyżywienia
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl