Atuty obiektu

Skibus przy obiekcie

Zmień typ
Zyskaj rabat na skipass 5%
 
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Szczegóły i zakwaterowanie

Otoczona pięknem nieskażonej natury rezydencja zaprasza do swoich przytulnych apartamentów, a jej bogata oferta zadowoli wszelkie wymagania. Na gości czeka narciarnia, parking, przestronna sala spotkań wraz ze stołem bilardowym, dodatkowo: łaźnia fińska (płatna), śniadania (wyłącznie na życzenie), ale istnieje też możliwość zamówienia serwisu świeżego pieczywa o poranku z dostawą do apartamentu. Schludnie utrzymane, słoneczne i niezbędnie wyposażone apartamenty szybko staną się Waszym drugim – na czas urlopu – domem.

Apartamenty

Residence Montana oferuje do Waszej dyspozycji 20 apartamentów różnej wielkości (20-70 m2).

Apartament 2 pokojowy typu A – przeznaczone dla 2-4 osób, ok. 40 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), korytarza z łóżkiem piętrowym oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim, ponadto: łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, telefon, TV, DVD, balkon.

Apartament 3 pokojowy typu B1 – przeznaczone dla 4-6 osób, ok. 45 m2. Składa się z dwóch 2-os. sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik) i rozkładaną sofą dla 1-2 osób, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 3 pokojowy typu B2, B3 lub B4 – przeznaczone dla  4-6 osób, ok. 45 m2. Składa się z dwóch 2-os. sypialni, pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 1-2 osób i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 3 pokojowy typu C – przeznaczone dla 5-6 osobowy, ok. 70 m2. Składa się z dwóch 2-os. sypialni (w jednej sypialni możliwość dostawki łóżka pojedynczego), pokoju dziennego z 1-2-osobową rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), dwóch łazienek z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 pokojowy typu D1, D2 i D3 – przeznaczone dla 2-3 osób, ok. 33 m2. Składa się z sypialni 2-os. (możliwość dostawki łóżka pojedynczego), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów, kuchni (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik). Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 pokojowy typu D4 – przeznaczone dla 2-3 osób, ok. 35 m2. Składa się z sypialni 2-os., pokoju dziennego z 1-os. rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 pokojowy typu E – przeznaczone dla 2- 4 osób, ok. 40 m2. Składa się z sypialni 2-os., pokoju dziennego z 1-2-os. rozkładaną sofą i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 pokojowy typu F1 – przeznaczone dla 2 osób, ok. 33 m2. Składa się z pokoju dziennego z 2-os. łóżkiem, kuchni (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 pokojowy typu F2 – przeznaczone dla 2 osób, ok. 30 m2. Składa się z pokoju dziennego z 2-os. łóżkiem, kuchni (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik) łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, LCD-SAT-TV, DVD, balkon.

Apartament 2 pokojowy typu G – przeznaczone dla  4-5 osób, ok. 43 m2. Składa się z sypialni 2-os. (możliwość dostawki dla 3 osoby), pokoju dziennego z aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik) i rozkładaną sofą dla 1-2 osób, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, LCD-SAT-TV, DVD, balkon.

Apartament 2 pokojowy typu G1 – przeznaczone dla 2-4 osób, ok. 45 m2. Składa się z sypialni 2-os., pokoju dziennego z aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik) i rozkładaną sofą dla 1-2 osób, łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD.

Apartament 1 pokojowy typu H – przeznaczone dla 2 osób, ok. 20 m2. Składa się z pokoju dziennego z 2 os. łóżkiem, aneksu kuchennego (płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), łazienki z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD.

Apartament 2 poziomowy typu I – przeznaczone dla 6-8 osób, ok. 73 m2. Składa się z sypialni 2-os., sypialni dla 4 osób, pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 1-2 osób i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), 2 łazienek z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Apartament 2 poziomowy typu J – przeznaczone dla 4-6 osób, ok. 55 m2. Składa się z sypialni dla 4 osób, pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 1-2 osób i aneksem kuchennym (płyta grzewcza, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik), 2 łazienek z prysznicem i suszarką do włosów. Ponadto telefon, TV, DVD i balkon.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 6 km
Skibus: 10 m
Centrum: 200 m

W cenie:
 • Internet
 • sprzątanie końcowe
 • pościel
 • ręczniki
 • parking
 • ogrzewana narciarnia z suszarkami do butów
Dopłaty obowiązkowe płatne na miejscu:
 • opłata klimatyczna ok. 1,35 €/os./dzień (od 14 lat)
Dopłaty fakultatywne płatne na miejscu:
 • sauna 20 €/godzina/max. 4 osoby
 • rezydencja akceptuje zwierzęta 35 €/tydzień (na zapytanie)
 • łóżeczko dla dziecka 30 €/tydzień
Dodatkowe uwagi:
 • check-in 15:00-21:00
 • check-out do 9:30
 • za dopłatą możliwa dodatkowa osoba w apartamencie typu G, B, J, I

Cennik karnetów 6-dniowych w Kronplatz

Mapa i dojazd

Adres:

Pitzacker Rasun di Sopra, 19, 39030 Rasun di Sopra Prowincja Bolzano, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.787690079985
Lang: 12.056593894958

1899

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii
Zmień typ
Zyskaj rabat na skipass 5%
 
pokój niedostępny w wybranym terminie

-za wyjazd

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl