Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Szczegóły i zakwaterowanie

Charakterystyka rezydencji

Nowa struktura umiejscowiona kilka kroków od centrum Bormio, a jednocześnie blisko wyciągów narciarskich i tras zjazdowych. W ramach rezydencji znajdują się dobrze wyposażone apartamenty 2- i 3-pokojowe, urządzone w drewnie pochodzącym z lokalnych lasów. Do dyspozycji gości parking i narciarnia.

Opis apartamentów

Apartament Viola Apartament 3-pokojowy 6-osobowy o powierzchni 45 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze rezydencji. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym, salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), TV sat, telefonu, sejfu.

Apartament Genziana Apartament 3-pokojowy 6-osobowy o powierzchni 58 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze rezydencji. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z dwoma łóżkami pojedynczymi, salonu z rozkładaną 2-osobową sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), TV sat, telefonu, sejfu.

Apartament Stella Alpina Apartament 2-pokojowy przeznaczony dla maksymalnie 5 osób o powierzchni 43 m2 znajduje się na poddaszu. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, otwartej antresoli z łóżkiem pojedynczym, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), balkonu, TV sat, telefonu, sejfu.

Apartament Rododendro Apartament 3-pokojowy 6-osobowy o powierzchni 50 m2 znajdujący się na poddaszu. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, sypialni z łóżkiem piętrowym narożnym, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), balkonu, TV sat, telefonu, sejfu.

Apartament Bucaneve Apartament 3 pokojowy 6-osobowy o powierzchni 58 m2 znajdujący się na parterze. Składa się z dwóch sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), TV sat, telefonu, sejfu.

Apartament Anemone Apartament 2-pokojowy przeznaczony dla 4 osób o powierzchni 38 m2 znajdujący się na parterze. Składa się z sypialni z łóżkiem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą, aneksu kuchennego (m.in. zmywarka do naczyń, piekarnik), łazienki (pralka, suszarka do włosów), TV sat, telefonu, sejfu.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 400 m
Skibus: 10 m
Centrum: 300 m

Mapa i dojazd

Adres:

Via Coltura, 2, 23032 Bormio SO, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.466030170918
Lang: 10.378774287033

Aby wyznaczyć trasę dojazdu wystarczy, że wpiszesz swoją lokalizację:

1997

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii

Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl