Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Szczegóły i zakwaterowanie

Charakterystyka rezydencji

Rezydencja Casa Michela Bormio znajduje się zaledwie 100 m od centrum Bormio, około 300 m od stoków i wyciągów narciarskich i 500 m od słynnych term. Do dyspozycji gości parking, narciarnia i ogród.

Opis apartamentów

Apartamenty jedno-, dwu-, trzypokojowe urządzone są w stylu tyrolskim i wyposażone są w zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę i balkon.
 

Apartament Camoscio
Komfortowy apartament przeznaczony dla 5 osób, znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z dwóch sypialni, 2 łazienek z prysznicem, dużej kuchni, salonu z sofą do spania i 2 balkonów. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Apartament  Stambecco
Komfortowy apartament przeznaczony dla 5 osób, znajduje się na drugim piętrze, składa się z dwóch sypialni, 2 łazienek z prysznicem, dużej kuchni, salonu z sofą do spania i 2 balkonów. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Apartament Cervo
Komfortowy apartament przeznaczony dla 4 osób, znajduje się na drugim piętrze, składa się z dwóch sypialni, łazienki z prysznicem, łazienki z wanną, dużego salonu z sofą do spania i aneksem kuchennym oraz 2 balkonów. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Apartament Ermellino
Komfortowy apartament przeznaczony dla 3 osób, znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z dużej sypialni, łazienki z wanną, dużego salonu z sofą i aneksem kuchennym oraz balkonu połączonego z ogródkiem. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Apartament Capriolo
Komfortowy apartament przeznaczony dla 3 osób, znajduje się na drugim piętrze, składa się z dużej sypialni, łazienki z wanną, dużego salonu z sofą i aneksem kuchennym oraz dwóch balkonów. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Apartament Gipeto
Przyjemny apartament na poddaszu dla 3 osób, z dużym salonem z aneksem kuchennym i sofą, sypialnią, łazienką z wanną i balkonem. Ponadto wyposażony w  zmywarkę, mikrofalówkę, telewizję satelitarną, pralkę.

Miejsca w pobliżu

Wyciągi i stoki: 300 m
Skibus: 50 m
Centrum: 100 m

Mapa i dojazd

Adres:

Via Don Carlo Santelli, 4, 23032 Bormio SO, Włochy

Współrzędne GPS:

Lat: 46.4659318
Lang: 10.3718216

Aby wyznaczyć trasę dojazdu wystarczy, że wpiszesz swoją lokalizację:

2133

Opinie (0 opinia)

☆☆☆☆☆
Autor
Adres e-mail
Ocena
Treść opinii

Podsumowanie oferty:

free ski - karnet w cenie

Podsumowanie -za wyjazd

Pamiętaj! Rezerwacja nie oznacza zawarcia umowy ze Ski Planet. Za rezerwację nie są pobierane żadne opłaty. Parametry oferty możesz jeszcze zmienić w kolejnym kroku.

Dlaczego Ski Planet?

100% pewności i zaufania

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki, posiadamy znak Rzetelna Firma.

Gwarancja jakości hoteli

Doskonale znamy całą nasz bazę noclegową. Sami ją wybieraliśmy!

Szybka i sprawna obsługa

Zadzwoń lub napisz, przekonasz się, że to nie jest pusty frazes.

Profesjonalny serwis

Naszym klientom zapewniamy 100% opiekę przez cały sezon.

71 725 40 68

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i uzyskaj dostęp do najlepszych ofert

FreshMail.pl

FreshMail.pl