Rezerwacja i infolinia

71 725 40 68

Pn-Pt 8:00 - 16:00 · Kontakt

Narciarskie wyjazdy firmowe

Integracja i motywacja na najwyższym poziomie.

Oferta dla Twojej firmy

Indywidualnie przygotowana

Organizujemy profesjonalne firmowe imprezy narciarskie, które są doskonałym sposobem na integrację i spotkania biznesowe w pięknym, alpejskim krajobrazie. Każdy nasz wyjazd integracyjny jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta.

 

Wyselekcjonowane hotele

Nasza baza noclegowa to wyselekcjonowane hotele najwyższej klasy, wkomponowane w górski krajobraz, położone tuż przy stoku narciarskim.
Są wyposażone w profesjonalne sale konferencyjne, centra wellness & spa oraz doskonałej klasy restauracje serwujące specjalności włoskiej kuchni.

 

Integracja i czas wolny

Podczas wyjazdów oprócz spotkań biznesowych zapewniamy profesjonalnąopiekę instruktorów narciarskich i szereg atrakcji takich jak: zawody narciarskie, zjazd z pochodniami, degustacje wina, wędlin i serów, ice-gocarty, zjazdy saneczkowe oraz integracyjne imprezy wieczorne.

 

 

Zaufali nam

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Osobisty doradca Ski Planet

Nie wiesz co wybrać? Daj znać - podpowiemy!

Pamiętaj!

1. Hotele i rezydencje w naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy osobiście. Wszystkie są polecane przez klientów Ski Planet i każdego sezonu dostają najwyższe noty.

2. Oferujemy najniższe ceny z wliczonym skipassem. Proponujemy najlepsze warunki wczasów na nartach i pozostajemy do dyspozycji klientów przez cały ich pobyt we Włoszech.